Sophie Ecclestone: İngiltere, Avustralya’ya karşı Dünya Kupası finali öncesinde en iyi kriketi henüz oynamadı | Kriket Haberleri


“Üçte üç kaybettiğimizde, oyundan sonra soyunma odasında birkaç gözyaşı oldu. Ama dönüm noktası, şimdi kaybedecek bir şeyimiz olmadığını söylemek için birkaç toplantı yapmaktı. Açıkçası WC’ye geçmek harika bir duygu. final ve umarım Pazar günü bir gösteri yapabiliriz.”

Son Güncelleme: 01/04/22 07:17

Sophie Ecclestone (sağda), İngiltere'nin Pazar günkü Avustralya'ya karşı oynanacak Dünya Kupası finali öncesinde en iyi kriketini henüz oynamadığını söyledi

Sophie Ecclestone (sağda), İngiltere’nin Pazar günkü Avustralya’ya karşı oynanacak Dünya Kupası finali öncesinde en iyi kriketini henüz oynamadığını söyledi

Sophie Ecclestone, İngiltere’nin Pazar günü Avustralya’ya karşı oynanacak Kadınlar Dünya Kupası finali öncesinde henüz en iyi kriketini oynamadığına inanıyor.

Spin bowling oyuncusu, İngiltere’nin Güney Afrika’ya karşı 137 sayılık bir galibiyetle finale çıkmasıyla ilk kez uluslararası bir beşlik iddia etti.

Danni Wyatt’ın Dünya Kupası’nda ilk yüzyılın başında İngiltere’nin sekize 293’lük golünü attığı bir maçta Proteas 156’ya düşerken Ecclestone 36-6’lık sayılarla maçı tamamladı.

İngiltere turnuvaya art arda üç mağlubiyetle başladı, ancak Heather Knight’ın tarafının üst üste beşinci galibiyeti, Avustralya ile bir final hazırladı ve Ecclestone, İngiltere’nin şu ana kadar en iyi durumda olmadığına inanıyor.

22 yaşındaki spinner, “Sanırım üçte üçü kaybettiğimizde, maçtan sonra soyunma odasında birkaç gözyaşı oldu” dedi.

Ecclestone, turnuvaya başlarken üçten üç mağlubiyetten sonra gözyaşları olduğunu itiraf etti

Ecclestone, turnuvaya başlarken üçten üç mağlubiyetten sonra gözyaşları olduğunu itiraf etti

“Bence herkes gidişimizden dolayı çok hayal kırıklığına uğradı, ama bence dönüm noktası, artık kaybedecek bir şeyimiz olmadığını söylemek için birkaç toplantı yapmaktı, bu yüzden antrenmanda yaptıklarımızı bir oyuna koyun ve devam edin. korkmadan dışarı.

“Hala en iyi kriketimizi oynamadık, bu yüzden en iyi kriketimizi oynamadan finale çıkmak açıkçası bu gruptan görmek çok güzel.”

İngiltere bu kış Ashes’ta tek bir maç bile kazanamadı ve ayrıca Dünya Kupası açılış maçında Avustralya’ya yenildi.

Ancak Ecclestone, tarafını Pazar günü Wellington’da yapılacak finalde bir gösteri yapmaya çağırdı.

“Açıkçası WC finaline çıkmak harika bir duygu. Başlangıçta üç maç kaybettikten sonra üzerinde çalıştığımız bir şey bu yüzden finale çıkmak harika ve umarım Pazar günü bir şov yapabiliriz.” dedim.

Ecclestone, yarı finalde Güney Afrika'yı yenmek için sansasyonel bir gösteride altı kale aldı

Ecclestone, yarı finalde Güney Afrika’yı yenmek için sansasyonel bir gösteride altı kale aldı

“Finalde Avustralyalıları yenerek, sahip olduğumuz Küllerden sonra gerçekten kelimelere dökemem. Bu gruba gerçekten inanıyorum ve günümüzde Avustralyalıları kesinlikle yenebiliriz – büyük bir şansımız var.

“Biliyorum ki, en iyi kriketimizi oynarsak ve vurucularımız ellerinden geldiğince vurursa ve bowling oyuncuları da ellerinden geldiğince top oynarsa, takım olarak harika bir birimimiz var, bu yüzden sadece kendimize odaklanacağız ve en iyisini yapacağız. yapabiliriz.

“Umarım dışarı çıkıp tarafımızı kanıtlamak için en iyi kriketimizi oynayabiliriz.”

İngiltere ve Avustralya arasındaki Kadınlar Dünya Kupası finalini Pazar günü saat 1’den itibaren Sky Sports Cricket World Cup’ta canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12579283/sophie-ecclestone-england-yet-to-play-best-cricket-ahead-of-world-cup-final-vs-australia

Yorum yapın