Sonya Deville tartışmalı Florida yasası hakkında yorum yapmayı reddetti


WWE Süperstarı Sonya Deville, tartışmalı Florida yasası hakkında herhangi bir siyasi yorum yapmayı reddetti.

Deville, WWE’nin tek canlı yayındaki LGBTQ+ yeteneklerinden biridir ve şirketin LGBTQ topluluğunun hakları konusunda en sesli elçilerinden biridir. Yakın zamanda ortağıyla birlikte Los Angeles Onur Yürüyüşü’nde yürüdü ve WWE Birlikte kampanyasını resmen duyurmak için seçildi. Hayırsever dava, Vince McMahon’un şirketi tarafından LGBT+ topluluğuna odaklanarak başlatıldı.

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Forbes, ekrandaki eski WWE Yetkilisine Florida eyaletinde uygulanan tartışmalı bir yasa hakkında görüşü soruldu. “Eşcinsel Deme” yasasının aktivist gruplar tarafından gey veya transseksüel olarak damgalandığına inanılıyor. Yasa sorulduğunda, Deville sadece eşit haklara ve kim olduğunuza desteğini belirtti.

Deville, “Açıkçası eşitliğe inanıyorum” dedi. “Herkesi olduğu gibi, kim oldukları, kendilerini nasıl tanımladıkları gibi kabul ediyorum. Ve bence kim olduğumuzla ilgili bir sohbette herkes hoş karşılanmalı ve asla kaşlarını çatmamalı. ”


Sonya Deville, WWE TV’de neler yapıyor?

Sonya Deville kısa süre önce RAW Kadınlar Şampiyonu Bianca Belair ile kısa bir çekişme ve ardından bir çift unvan maçına girdi. Daha sonra WWE’deki ekrandaki otorite konumundan çıkarıldı.

O zamandan beri, Alexa Bliss’ten arka arkaya yenilgiler almaya devam etti ve Carmella ve Kraliçe Zelina’yı tokatlarken görüldü. Deville, birkaç haftadır WWE TV’de görünmüyor ve şirketteki son görevlerinin çoğu büyükelçi rolüne giriyor.

WWE’de Sonya Deville için sırada ne olduğunu görmek ilginç olacak. Onun hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Bret Hart, AEW’nin kardeşini onurlandırmak için bir turnuva yapması hakkında ne düşündü? Hitman’a sorduk burada.

canlı anketCANLI ANKET

S. Sonya Deville’in ring içi rekabete geri döndüğünü görmek ister misiniz?

26 oy şu ana kadar

Brandon Nell tarafından düzenlendi

Yorumlar