Sonbahar Ulusları Serisi: Finn Russell, İskoçya’nın Yeni Zelanda çatışması için yaptığı üç değişiklikten biri | Rugby Birliği Haberleri


Finn Russell, Fraser Brown ve Sione Tuipulotu, Sonbahar Milletleri’nin Yeni Zelanda’ya karşı mücadelesi için İskoçya başlangıç ​​kadrosuna giriyor.

Son Güncelleme: 11.11.22 15:56

Finn Russell bu hafta sonu İskoçya'ya dönecek

Finn Russell bu hafta sonu İskoçya’ya dönecek

Finn Russell, Sonbahar Ulusları Serisi için öndeki kadroya geri çağrıldıktan sonra Pazar günü Yeni Zelanda’ya karşı İskoçya için 64. kupasını kazanmaya hazırlanıyor.

Fiji’yi mağlup eden taraftaki üç değişiklikten birini, başlangıçta kadrodan çıkarılmış ve Altı Ulus’tan bu yana İskoçya’da bulunmayan üç değişiklikten birini işaret ediyor.

Racing 92 oyun kurucusu, Adam Hastings’in sakatlığının ardından bu hafta geri çağrıldı ve oyuna Blair Kinghorn’un 10 numara önünden başladı.

Ona George Turner’ın yerine geçen Fraser Brown ve Gregor Townsend’in grubunda Cameron Redpath’in yerine gelen Sione Tuipulotu eşlik ediyor.

İskoçya, sonbahar enternasyonallerine Fiji’ye karşı 28-12’lik bir galibiyetle karşılık vermeden önce Avustralya’ya 16-15 mağlubiyetle başladı.

WP Nel, 2016’da ilk maçına çıktıktan sonra yedek kulübesinden 50. boşluğunu alacak.

İskoçya kadrosu:

Takım: 15 Stuart Hogg; 14 Darcy Graham, 13 Chris Harris (kaptan yardımcısı), 12 Sione Tuipulotu, 11 Duhan van der Merwe; 10 Finn Russell, 9 Ali Fiyat; 1 Pierre Schoeman, 2 Fraser Brown, 3 Zander Fagerson, 4 Richie Gray, 5 Grant Gilchrist (kaptan yardımcısı), 6 Jamie Ritchie (kaptan), 7 Hamish Watson, 8 Matt Fagerson.

Değiştirmeler: 16 Ewan Ashman, 17 Rory Sutherland, 18 WP Nel, 19 Jonny Gray, 20 Jack Dempsey, 21 Ben White, 22 Blair Kinghorn, 23 Mark Bennett.

All Blacks, XV’nin başında şapkasız kanat oyuncusu Telea’yı seçti

Kanat oyuncusu Mark Telea, Murrayfield’de İskoçya’yı ele geçirmek için başlangıç ​​kadrosunda seçildikten sonra Pazar günü Yeni Zelanda’daki ilk maçına çıkacak.

Mark Telea Pazar günü Yeni Zelanda için ilk çıkışını yapacak

Mark Telea Pazar günü Yeni Zelanda için ilk çıkışını yapacak

All Blacks teknik direktörü Ian Foster, Pazar günkü maçta forvet takımında üç değişiklik ve arka planda altı değişiklikle seçimini yeniden kurcaladı, hem Japonya hem de Galler’i yendikten sonra turdaki üçüncüleri.

25 yaşındaki Auckland Blues arkası Telea, Rugby Şampiyonası sırasında Covid-19 koruması olarak geldiğinden beri bir takım üyesi ve şimdi sağ kanatta ilk kez forma giyiyor.

Geçen Cumartesi Cardiff’te Galler’i 55-23 yendikleri galibiyette 11 sayı atan Richie Mo’unga’nın yerine Beauden Barrett bek-yarıya geçti ve kardeşi Jordie Barrett merkezden bek’e geçti.

David Havili ve Anton Lienert-Brown, her ikisi de son iki Testte yedek olarak kullanıldıktan sonra başlarken, Finlay Christie doğduğu ülkeye karşı hücum yarı maçında üçüncü bir kupa kazanacak.

Ön grupta Samisoni Taukeiaho fahişe, Nepo Laulala sıkı pervane ve Akira Ioane kör kanat kanat oyuncusu olarak geliyor. Yedeklerdeki yeni yüzler gevşek kafalı destekçi George Bower, hücum yarı TJ Perenara ve yardımcı Stephen Perofeta.

Takım: 15 Jordie Barrett; 14 Mark Telea, 13 Anton Lienert-Brown, 12 David Havili, 11 Caleb Clarke; 10 Beauden Barrett, 9 Finlay Christie; 1 Ethan de Groot, 2 Samisoni Taukei’aho, 3 Nepo Laulala, 4 Same Whitelock (kaptan), 5 Scott Barrett, 6 Akira Ioane, 7 Dalton Papalii, 8 Ardie Savea.

Değiştirmeler: 16 Codie Taylor, 17 George Bower, 18 Fletcher Newell, 19 Tuou Vaai, 20 Shannon Frizell, 21 TJ Perenara, 22 Stephen Perofeta, 23 Rieko Ione.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12744539/autumn-nations-series-finn-russell-one-of-three-changes-made-by-scotland-for-new-zealand-clash

SMM Panel PDF Kitap indir