Sonbahar Uluslar Serisi: Joey Carbery ve Robbie Henshaw İrlanda’nın Avustralya’ya karşı sonbahar finalinden çıktı | Rugby Birliği Haberleri


Uçan Joey Carbery ve pivot Robbie Henshaw, İrlanda’nın Avustralya ile çatışmasından dışlandıktan sonra iyileşmek için taşra taraflarına dönecek; Carbery, geçen hafta sonu Fiji’ye karşı kazandığı galibiyette bir HIA’da başarısız oldu ve Henshaw’ın hamstring yaralanması var

Son Güncelleme: 14/11/22 14:55

Joey Carbery, İrlanda'nın Fiji galibiyetinde kafa travması değerlendirmesinde başarısız oldu

Joey Carbery, İrlanda’nın Fiji galibiyetinde kafa travması değerlendirmesinde başarısız oldu

Joey Carbery ve Robbie Henshaw, İrlanda’nın Cumartesi günü Avustralya’ya karşı oynadığı Autumn Nations Series fikstürüne katılmadı.

Fly-half Carbery, Cumartesi günü kafa travması değerlendirmesi (HIA) için Fiji’ye karşı kazandığı galibiyetten çıkarılmasının ardından Munster’da oyuna dönüş protokollerini tamamlayacak.

Center Henshaw’ın hamstring sorunu, Leinster’da rehabilitasyonuna devam edeceği anlamına gelirken, bek Jimmy O’Brien SED sürecini Pazartesi günü tamamlayacak ve bundan sonra antrenman yapmaya hazır olması bekleniyor.

Leinster kilidi Joe McCarthy, oyuna dönüş protokolünü tamamlayarak kadroya geri dönerken, son birkaç haftadır kadroda antrenman yapan Connacht pivotu Bundee Aki, sekiz maçlık bir cezayı ve koçluk müdahalesini tamamladıktan sonra yeniden seçilebilir. programı.

Güney Afrika galibiyetinde sakatlanan Johnny Sexton, James Ryan, Andrew Porter, Josh van der Flier ve Hugo Keenan, kondisyona döndüklerinde yeniden bütünleşecekler.

İrlanda başkanı Farrell, Cumartesi günkü Fiji’ye karşı 35-17’lik kopuk başarısını “korkunç” ve “oldukça ezici” olarak nitelendirdi.

İrlandalılar küresel sıralamada üst sıralarda yer almaya devam ediyor ve Pasifik Adalılarına karşı baştan savma gösterilerle lekelenmemiş harika bir yıl geçirdiler.

Robbie Henshaw, İrlanda Fiji'yi yenerken dizinden sakatlandı.

Robbie Henshaw, İrlanda Fiji’yi yenerken dizinden sakatlandı.

Yine de, bir sonraki Rugby Dünya Kupası’na bir yıldan az bir süre kala Farrell, daha kritik bir anda yerleşik yıldızlardan mahrum kalması durumunda başa çıkmak için yeterli kaliteye sahip olmasını sağlamak için istekli olacaktır.

Farrell, “Çok fazla şey kaçırdığınızda, insanlar bu boşluğu doldurmaları gerektiğini biliyorlar, ancak aynı zamanda bunu yapabilme deneyimine de ihtiyaçları var” dedi. “En azından nerede olduğumuzu biliyoruz.

“Endişelenmiyorum, olan bu. Soyunma odasında olmayan pek çok büyük karakter var ve bazı insanların insanlara nasıl hissettirdiği konusunda büyüyüm.

“Bu hafta her alanda farklı bir liderliğimiz var ve bu, temele inip ilerlemeye devam etmemiz gereken bir şey. Bazen bir performans sergilersiniz ve bu sizi sahte bir şafağa götürür, değil mi?

İrlanda, Dublin'de Fiji'yi yenerken en iyi halinde değildi

İrlanda, Dublin’de Fiji’yi yenerken en iyi halinde değildi

“Özellikle bir galibiyetin ardından, derinlere inmek ve gerçeğin ne olduğunu görmek iyi.”

Farrell ve koçluk ekibi cevapları bulmaya hevesli olsa da, dikkatleri bir an önce Avustralya’ya karşı oynayacakları sonbahar finaline çevirmeleri gerekiyor.

Wallabies’in, Six Nations şampiyonu Fransa’ya 30-29’luk ıstıraplı bir mağlubiyetten bir hafta sonra, İtalya tarafından 28-27’lik çok değişen bir dizilişin ardından, Aviva Stadyumu’ndaki en güçlü takımlarına geri dönmeleri bekleniyor.

Farrell, iki kez dünya şampiyonunun ziyaretinin, hafta sonunun hayal kırıklıklarının ardından ekibinin zihinlerini odaklayacağından emin.

Andy Farrell, İrlanda'nın İtalya'ya yenilen takımdan çok daha farklı bir Avustralya takımıyla karşılaşmasını bekliyor.

Andy Farrell, İrlanda’nın İtalya’ya yenilen takımdan çok daha farklı bir Avustralya takımıyla karşılaşmasını bekliyor.

“Onların tarafına bak [against Italy] ve muhtemelen bu hafta bize baktıkları için pek çok değişiklik yaptılar,” dedi Farrell Avustralya için.

“Hafta başında yeterince zor bir hafta olacağını biliyorum, ancak kesinlikle zihni odaklayacak ve ne olacağını biliyoruz.”

“Geçen hafta Paris’te muhtemelen bize karşı çıkacak olan performanslarına benzer bir açıdan bakmak muhtemelen daha çok buna benziyordu.

“Çok güçlüydüler, özellikle duran toplar açısından, Fransızların peşine düştüler ve orada neredeyse büyük ‘W’yi aldılar. Beklediğimiz oyun türü bu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12747525/autumn-nations-series-joey-carbery-and-robbie-henshaw-out-of-irelands-autumn-finale-vs-australia

SMM Panel PDF Kitap indir