Son zamanlarda ayrılan AEW yıldızı, The Rock’ın bir sonraki versiyonu olacağını iddia ediyor


Eski AEW yıldızı Joey Janela şaka yollu bir şekilde Dwayne ‘The Rock’ Johnson’ın bir sonraki versiyonu olacağını iddia etti.

Bad Boy kısa süre önce sözleşmesi 1 Mayıs 2022’de sona erdikten sonra şirketten ayrıldı.

Yakın tarihli bir röportajda Chris Van Vliet ile konuşan Janela, komik bir şekilde oyunculuğa atılacağını ve birkaç film çektikten sonra kendi akışını bulacağını söyledi. Nihai hedefi, The Rock gibi bir Hollywood yakışıklısı olmaktır:

“Ben sıradaki Rock’ım, öyle diyorlar. Bütün kızlar böyle diyor. Bu yüzden dişlerimi yaptırıyorum çünkü şu anda oyunculuğa başlayacağım, sıradaki ben olacağım.” Rock. Kendi akışımı bulana ve o Hollywood yakışıklısı olana kadar birkaç kötü film yapacağım.” (0:14’ten 0:28’e kadar)

Aşağıdaki klipte The Rock hakkında komik bir şekilde konuşan Joey Janela’ya göz atın:

youtube kapağı

Joey Janela, AEW’de geçirdiği süre boyunca D-Generation X’i yeniden yaratmak istediğini itiraf etti

Chris Van Vliet ile aynı röportajda Joey Janela, D-Generation X’i AEW’de yeniden yaratmak istediğini itiraf etti.

The Bad Boy, Kayla Rossi’den DX’in eski bir üyesi olan Chyna’nın modern bir versiyonunu canlandırmasını istedi:

“Kızı görüyorum Kayla [Rossi]. Anka kuşu sıçramaları, ay dalgaları ve benzeri şeyler yaparken onun eski bir Olimpik jimnastikçi ve profesyonel bir vücut geliştiricisi olduğunu öğrendiğim klipler görüyorum. Ben, bu farklı bir şey, bu harika. D-Generation X’in erken dönem Chyna hayranıydım… ‘Chyna olabilir ama çılgın hava hareketleriyle’ dedim, sadece çılgınlık.”

Maalesef Janela için işler AEW’de umduğu gibi gitmedi. Ancak şirkette geçirdiği süre boyunca Sonny Kiss ile birlikte çalıştı ve iki eski AEW Dünya Şampiyonu olan Kenny Omega ve Jon Moxley ile unutulmaz maçlarda karşılaştı.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen Chris Van Vliet’e teşekkür edin ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Ezekiel, Elias’ı onunla takılmaya davet ediyor. Sportskeeda Güreş Özel
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-recently-departed-aew-star-claims-going-next-version-the-rock?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel