Son dakika… Manchester United Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesini feshediyor!


Son dakika... Manchester United Cristiano Ronaldo'nun sözleşmesini feshediyor!

Manchester United, Piers Morgan ile yaptığı röportajın ardından Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesini feshetmeyi araştırıyor. United, Ronaldo’ya karşı sözleşmeyi ateşleyeceği için yasal işlemi başlatmayı düşünüyor. 37 yaşındaki Ronaldo, hamilelerini ihanetle suçladığı ve baş antrenör Erik ten Hag’ın yanı sıra kulüp görevlilerini sarsan oldukça kritik bir görüşmeden çıktı.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a 3 çalım birden!  Beşiktaş da peşlerindeydi

Fenerbahçe’den Galatasaray’a 3 çalım birden! Beşiktaş da peşlerindeydi

Cristiano Ronaldo ve Galatasaray gerçekleri!

Cristiano Ronaldo ve Galatasaray gerçekleri!

HUKUKÇULARA TALİMAT VERİLDİ!

Manchester United, Cristiano Ronaldo’nun 18,4 milyonluk tazminat bedelini ödemeden ayırmak için hukukçularına sözleşmeyi inceleme talimatı verdi.

KULÜP AÇIKLAMA YAPTI

Kulüpten yapılması gereken, “Manchester United, bu sabah Cristiano Ronaldo’nun oğlu röportajına yanıt olarak gerekli yönergeleri attı. Bu sürece ulaşana kadar daha fazla yorum yapmayacağız.” ifadeleri şiddet.

Ronaldo’nun katıldığı bir programda kulüpler ve Hollandalı teknik adam Erik ten Hag Hükümdar’ın ağır eleştirilerine Manchester United, 37 yaşındaki futbolcunun stat posterini ortadan kaldırarak yanıt verme. Manchester United, Ronaldo’nun, kendi takımından atılmaya çalışıldığı ve ihanete uğradığı yönündeki ifadelerinin incelemeye alındığını duyurmuştu.

Yılın futbolcusuna verilen ödüllerden Altın Top’a (Ballon d’Or) 5, FIFA En İyi ödülüne ise 2 kez layık görülen ve UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını 5 defa kazanma sevinci yaşayan Ronaldo, Ten Hag yönetiminde Manchester United’da bu sezonun ilk 11’e girmeyi yakalamakta zorlandı. Takımının Premier Lig’de çıktığı 14 karşılaşmanın 10’unda görev yapan Ronaldo, söz konusu konuşmanın sadece 4’ünde ilk 11’de yer alabildi.

(Fanatik)


Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/manchester-uniteddan-cristiano-ronaldo-aciklamasi

SMM Panel PDF Kitap indir