SL vs AUS 2022: Glenn Maxwell, en son 2017’de giydiği Baggy Green’de


Avustralyalı güreşçi Glenn Maxwell, 2017’de en son giydiği Baggy Green’in son birkaç yıldır bir taşıma çantasında el değmeden bırakıldıktan sonra “tamamen dağıldığını” açıkladı.

33 yaşındaki kısa süre önce beş yıl sonra Test tarafına geri çağrıldı. Travis Head’in bir hamstring yaralanmasından sonra Sri Lanka serisi kadrosuna eklendi. Maxwell en son Eylül 2017’de Chattogram’da Bangladeş’e karşı Avustralya için bir Testte yer aldı.

Çok yönlü vuruş yapan oyuncu, Bangladeş’te yedi küçük kapı galibiyetinin ardından takım arkadaşlarıyla birlikte kutladı. Ancak, Maxwell oyundan sonra Baggy Green’i hiç giymediği için kutlama sıvıları şapkada kaldı.

İçinde kriket.com.au Haberde Avustralyalı, karısı Vini’nin bu hafta şapkaların durumunu kontrol ettiğini ve bu konuda pek iyi haber olmadığını ortaya koydu. dedi ki:

“Çantadan çıkardı ve tamamen dağılmıştı. Bu yüzden burada yenisine ihtiyacım olacak. Birkaç çocuğun başına geldi. Ne yazık ki çantaya girdiğinde ve ıslandığında, olmuyor. Çantada bıraktığınız zaman o kadar iyi kurutmayın… Kesinlikle mahvoldu.”

Neşeli bir tonla ekledi:

“Muhtemelen onu bir cam kutuya koymam ve orada bırakmam gerekecek sanırım. Eve gidince tamir edip edemeyeceğimi göreceğim ama şu anda muhtemelen bunun için biraz geç oldu. “

ODI’lerde 2-3 geri düşen Avustralya, 29 Haziran Çarşamba günü Galle’deki iki Testin ilkinde şimdi Sri Lanka’yı ele geçirecek.


“Çok fazla yanlış yapmadan fırsatımı kaçırdığımı düşündüm” – Maxwell Test ekibinden atılma üzerine

“Genelde düşmanız” 😅Beşinci ODI’den sonraki Kolombo’daki sahneler gerçek dışıydı ve Glenn Maxwell’i şaşırttı ve Avustralyalılar hayranlar turne için onlara teşekkür ederken şaşkına döndüler 🥰 #SLvAUS

Agresif Aussie vurucu 2017’de Ranchi’de Hindistan’a karşı iyi bir Test yüzdesi vurdu. Ancak, sonraki üç Testte başarısız olduktan sonra takımdan çıkarıldı ve o zamandan beri Avustralya için daha uzun formatta oynamadı.

Maxwell geriye dönüp baktığında, çok formdayken Test ekibinden atıldığından ve çok da kötü bir performans göstermediğinden yakındı. Hatırladı:

“Bunun olabileceğini düşündüm (Test kariyerimin sonu). Sadece orada ve orada olduğumu hissettim ve unuttum. Beş yıl önce son Testimi oynadığımda, kariyerimin en iyisi olduğumu hissettim. hemen ardından başka bir Test oynamamak için, belki de çok fazla yanlış yapmadan fırsatımı kaçırmışımdır diye düşündüm.”

Ancak Maxwell, geri döndüğü için mutlu ve aldığı destek için herkese teşekkür ederek, bunun yürekleri ısıttığını söyledi. dedi ki:

“Bütün kriket birliğine sahip olmak için, aslında Test kriketi oynamak için gerçekten benim tarafımdalarmış gibi geliyor, oysa 4-5 yıl geriye gidiyorsunuz, muhtemelen tam tersi oldu. İnsanların beni bir oyuncu olarak görme şekli ve bu da gerçekten iç ısıtan bir şey.”

33 yaşındaki kriket oyuncusu şimdiye kadar yedi Testte yer aldı ve ortalama 26.07’de 339 koşu yaptı.


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-sl-vs-aus-2022-glenn-maxwell-baggy-green-last-wore-2017-she-got-bag-completely-fallen-apart?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir