Sky Sports, Transfer Talk ve Sky Sports Golf Podcast için Sports Podcast ödüllerini kazandı | Haberler Haberler


Sky Sports, Sports Podcast Awards’da Transfer Talk için ‘En İyi Futbol Podcast’i’ ve Sky Sports Golf Podcast için ‘En İyi Golf Podcast’i ödüllerini kazandı; Dünyanın dört bir yanından podcast hayranları, 13 ülkeden 128 podcast’ten oluşan kısa listeden kazananları seçti

Son Güncelleme: 31/03/22 20:01

Transfer Talk, 'En İyi Futbol Podcast'i ödülünü kazandı

Transfer Talk, ‘En İyi Futbol Podcast’i ödülünü kazandı

Transfer Talk ve Sky Sports Golf Podcast’i, ilk Sports Podcast Awards’da kazananlar olarak gösterildi.

‘En İyi Futbol Podcast’i’ ödülü, size futbol dünyasındaki en iyi bağlantılı muhabirlerden bazılarının tartışma ve analizlerini getiren Transfer Talk’a verilirken, Sky Sports Golf Podcast’i ‘En İyi Golf Podcast’i seçildi.

Sports Podcast Awards, The Athletic, NBC, Sky Sports, BBC ve ESPN gibi küresel ağlardan gelen podcast’lerin yanı sıra bağımsız şovlar ve hatta yatak odası podcast’lerini içeriyor.

Sky Sports Golf, en büyük yıldızlar kafa kafaya giderken uzman analizi sağlıyor

Sky Sports Golf, en büyük yıldızlar kafa kafaya giderken uzman analizi sağlıyor

Uzman bir endüstri panelinden yapılan bir değerlendirme sürecinin ardından, 13 ülkeden toplam 128 podcast ve dünya çapında 50’den fazla farklı podcast ağı kısa listeye girdi. Kazananlar açıklanmadan önce favorilerine oy vermek taraftarlara kalmıştı.

Eski İngiliz ragbi oyuncusu James Haskell ve NFL Network sunucusu Colleen Wolfe’un ev sahipliğinde düzenlenen sanal bir törende, dünyanın dört bir yanından spor podcast hayranları bir araya gelerek kendi kategorilerinde 25 kupayı eve götüren 24 podcast’e tanık oldular.

Duyuru hakkında konuşan Sports Industry Group’un genel müdürü Dylan Pugh şunları söyledi: “İlk yılımızda, spor podcast topluluğunun desteğiyle havaya uçtuk ve bu yılın tüm kazananlarını tebriklerimizi iletmek istiyoruz. ödüller.

“Katılan her podcast’in yanı sıra dinleyen, paylaşan ve oy veren herkese çok teşekkür ederiz.

“Spor podcast topluluğundaki herkes için keşfedilebilirliği artırma konusunda son derece tutkuluyuz ve kemerlerimizin altındaki ilk ödüllerle, 2022 boyunca gelecekler için heyecanlıyız.”
Kaynak : https://www.skysports.com/other-sports/news/12040/12579104/sky-sports-wins-sports-podcast-awards-for-transfer-talk-and-sky-sports-golf-podcast

Yorum yapın