Sky Sports Racing’de Günün Yarışı: Gary Nutting, Arizona Cardinal’in Uttoxeter’de atağa geçmesini destekliyor | Yarış HaberleriSky Sports Racing'de Günün Yarışı: Gary Nutting, Arizona Cardinal'in Uttoxeter'de atağa geçmesini destekliyor | Yarış Haberleri

The Races’ta Gary Nutting, Pazar günü Sky Sports Racing’de canlı olarak Uttoxeter’de yapılacak müthiş bir kovalamaca yarışmasına odaklandı.

Sky Sports Racing kameraları Pazar günü Uttoxeter’de. MIP Acemilerinin Sınırlı Handikap Takibi (1.23) yedi yarışlık bir karttaki en değerli yarışmadır.

Uzatılmış iki mil altı uzun mesafe boyunca üçüncü sınıf etkinliği, iki sezon önce Cheltenham Festivali’nde Ballymore Novices’ Hurdle’da dördüncü olan 140 puanlı Bear Ghylls tarafından yönetilen sekiz koşucunun ilgisini çekti.

Cumartesi öğleden sonra zemin resmi olarak yumuşak olarak tanımlandı, daha fazla sağanak yağış tahmini ve sıcaklıklar soğuk tarafta kaldı.

TEMEL

Solak ve doğası gereği keskin olan Uttoxeter, önde gelen yarışçıları tercih etme eğilimindedir ve koşullar zorlandığında geziyi görme yeteneği önemlidir. Bu yarışta temsil edilen eğitmenler arasında Dan Skelton (Benny’nin Oscar’ı), istatistiklerimize göre son üç yılda dokuz galibiyet ve yüzde 20’ye yakın vuruş oranıyla çitler üzerinden en iyi saha istatistiklerine sahip.

LİDER YARIŞMACILAR

Ayı Ghylls

Altı başlangıcından dördünde başarılıydı ve iki yenilgisi de çok perişan olmadı, Cheltenham Festivali’nde dördüncü ve Carlisle’deki Class One Listed etkinliğinde geçen ayki kovalamaca çıkışında üçüncü oldu. Ağırlığa rağmen güçlü iddialar.

Ciddi Masraflar

Büyük Millet toplantısında çiğneyebileceğinden daha fazlasını ısırmadan önce engellerin üzerinden oldukça ilerici (ilginç olsa da ortak favori olmaya başladı). Sezonluk/kovalamaca çıkışını aynı işaretle yapar.

Eğrelti Tepesi

Burası yumuşak zemin de dahil olmak üzere çitlerin üzerinden kapıyı çalan çift engelli galibi. Ağırlıklarda kademeli olarak gevşeme ve iyi formda küçük stabil.

Surrey Görevi

Mart ayında sıcak Sandown handikapında Arizona Cardinal’in hemen önünde bitirmeden önce her iki engel startını da kazandı. Bu rakibi artık daha iyi şartlarda karşılıyor, ancak kovalama deneyiminden yoksun.

Arizona Kardinal

Geçen baharda büyük alan Sandown handikapında yedinci sırada güvenilir olduğunda, çitler için potansiyele işaret eden ilerici engelli koşu yarışçısı. Geçen sefer Bangor’da ilk çıkışını yaptığında seyahat etme ve zıplama şeklinden etkilendi ve bu parça, 5 libre daha yüksek işaretle onun güçlü yönlerini çalmayı vaat ediyor.

Süper Kurtulan

Acemi engellerde etkilendikten sonra çitlere hızla geçiş yapan eski işaretçi (iki galibiyet ve üç denemeden bir saniye). Engelleme açısından zor bir değerlendirme olsa da, iyileştirme için bariz kapsam.

KARAR

Bear Ghylls bir sınıf avantajına sahip ve geleneksel olarak önemli bir erken sezon büyük yarış denemesinde üçüncü kez yeniden ortaya çıkması/kovalamacasında yanlış bir şey yoktu. Ancak 15 lb makbuzunda ARIZONA ÇAĞRISI özellikle hücum tarzına uyması gereken bir pistte, en yüksek ağırlığın ölçüsüne sahip olabilir.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12751224/race-of-the-day-on-sky-sports-racing-gary-nutting-backs-arizona-cardinal-to-go-on-the-attack-at-uttoxeter

SMM Panel PDF Kitap indir