Sky Sports Racing’de Canlı: My Astra, Tom Marquand ve William Haggas için Newcastle’da Üçüncü Grup zaferine gidiyor | Yarış Haberleri


William Haggas ve Tom Marquand’ın formda kombinasyonu, bu akşam Sky Sports Racing’de canlı My Astra ile Newcastle’da daha fazla Grup başarısı için mükemmel bir şansa sahip görünüyor.

Dört yaşındaki kısrak, geçen sefer Ayr’da iyi bir Listelenen alanın görsel olarak çarpıcı 12 uzunlukta yıkımından sonra 115 puan aldı ve şimdi G3 Hoppings Fillies’ Stakes için Grup seviyesine yükseldi (7:10) Gosforth Park’taki Her Havada Yüzeyde.

Bu yarış, Northumberland Plate toplantısının ikinci gününde yer alacak, ancak bu ayın başlarında Oaks’ta yenilmez rekorunu kaybeden Tom Clover’ın Rogue Millennium’u da dahil olmak üzere bazı maruz kalmamış tiplerle karşılaşacak.

Diğer ilginç yarışmacılar arasında Sir Michael Stoute’nin Potapova’sı, Angel Power ve Ralph Beckett’in Moon De Vega’sı, Rogue Millennium in the Oaks’ın arkasında bir yer var.

Jokey Jack Mitchell, SBK Oaks Trial Fillies'i kazandıktan sonra kazananlar listesinde.  Rogue Millenium'daki bahisler
Resim:
Jokey Jack Mitchell, Rogue Millennium’da SBK Oaks Trial Fillies’ Stakes’i kazandıktan sonra kazananlar listesinde

Kıdemli sprinterler Gosforth Park Cup’ta savaşıyor

Ayrıca Newcastle’da mükemmel bir kart olan Gosforth Park Kupası (6:35), kıdemli sprinterler Venturous, Dakota Gold ve Makanah dahil 14 koşucu ile her zamanki gibi ultra rekabetçi bir yarış.

Şüphesiz bu meydan okumadan zevk alacak bir diğeri, 2018’de bu etkinliği kazanan Tim Easterby’nin Copper Knight’ı.

Newcastle aksiyonuna eşlik edecek üç parça

Sky Sports Racing’de muhteşem bir aksiyon gününde, Doncaster, Yarmouth ve Chester’daki kartların tümü, gösteride geleceğin potansiyel yıldızlarıyla bazı ilgi çekici acemi yarışları da dahil olmak üzere çeşitli kaliteli yarışlar içeriyor.

Yorkshire mekanı tartışmasız en iyi yarışa sahip, klas Vintage Choice, Norfolk Bridge Works Handikap (2:45) özelliği için eyerde James Doyle ile Haggas için Town Moor’a gidiyor.

Andrew Balding takımı için hat-trick peşinde olan Nietzsche’nin Yıldızı ve handikaplı ilk oyuncu Maytree Respite (William Muir ve Chris Grassick) dahil olmak üzere sadece dört rakiple karşı karşıya.

Newcastle, Doncaster, Chester ve Yarmouth’tan her yarışı 24 Haziran Cuma günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12639083/live-on-sky-sports-racing-my-astra-goes-for-group-three-glory-at-newcastle-for-tom-marquand-and-william-haggas

Yorum yapın

SMM Panel