Sky Sports Racing’de Bugün: Worcester, Pop The Champagne’ı içeren Sabit Fırça Engel Serisi Finaline ev sahipliği yapıyor | Yarış Haberleri


Worcester, Cuma günü Sabit Fırça Engel Serisi Finaline ev sahipliği yaparken, Newcastle’dan hepsi Sky Sports Racing’de canlı olan değerli Flat eylemi var.

3.40 Worcester – Bana Bir An Ver ve Hediye Et ve Sayma Çatışması

Kazanana teklif edilen 38.000 £ ile Vickers.Bet Uygulamasını İndir Sabit Fırça Engel Serisi Son Acemilerin Handikap Engeli (3.40)iki buçuk mil özelliği için 13 kişilik bir rekabet alanı görmek şaşırtıcı değil.

Fergal O’Brien, yoğun bir yaz sezonunun ardından atlama antrenörleri şampiyonasında liderliğini sürdürüyor. Şampanya patlat Haziran ve Ağustos ayları arasında bu pistte dahil olmak üzere dört ardışık zaferle erken sezon kampanyasının yıldızları arasında yer aldı. Kielan Woods binmek için geliyor.

Önde gelen atlayış jokeyi ve son şampiyon Brian Hughes hat-trick arayan ortaklar Sunum ve sayma Donald McCain ekibinden, Richard Bandey ise bana bir dakika ver aynı zamanda engeller üzerinde arka arkaya üç galibiyet elde etmeye çalışıyor.

Toplamda, 13 koşucunun dokuzu, Harry Fry’ın parkuru ve mesafe galibi de dahil olmak üzere son kez kazandı San Giovanni.

En yüksek ağırlık Hafif N Vuruş geçen ay bu pistte daha küçük engellerin üzerinden kazanan bir dönüş yaptı ve 130 puanla tehlikeli olabilir.

Catterick'te kazanma eylemi için Bana Bir An Ver
Resim:
Catterick’te kazanma eylemi için Bana Bir An Ver

1.20 Worcester – Dört özellik arasında Dal ve Bulunan Bulundu

Martin Keighley’nin kullanışlı kısrağı, çitlerin üzerinden ayaklarını bulmak için üç tur attıktan sonra Bulunduğu Tarih Mart ve Mayıs ayları arasında art arda üç zafer kazandı ve piste üç galibiyetle geri döndü. Bob Love Kir Acemi Kovalamacanın Kralı (1.20).

Antrenör Ben Pauling, bu sezon şu ana kadar yüzde 30’un üzerinde bir grev oranıyla çalışıyor ve ikili Hunter Chase kazananı ile çetelesini artırmayı umuyor. Dal – Daha büyük engel üzerindeki bu iki zaferden biri bu parkur ve mesafeden geldi.

Twig’in atlama deneyimi, heyecan verici kovalamaca sosyeteye karşı anahtarı kanıtlayabilir ArrivederciJonjo O’Neill takımı için, geçen yıl Ascot’ta Üçüncü Derece Holloway’ın Handikap Engelini ikinci bitirdiğinde zirvesinde olan 130’lar dereceli yüksek bir engelli koşu yarışçısı.

Charlotte Fuller’ın Skandiburg eski eğitmen Olly Murphy için iki yıl önce başarısız bir anahtarın peşinden koşan başka bir yararlı tip.

Bulunan On gemide Sean Bowen ile Market Rasen'de bir çit temizler
Resim:
Bulunan On gemide Sean Bowen ile Market Rasen’de bir çit temizler

6.15 Newcastle – Güçlü Kal ve Kral Me yarışması değerli bakire

Yarışmanın galibi için kapmak için son derece değerli 27.000 £ var. İngiliz Aygırı Studs EBF Maiden Stakes (6.15) Geleceğin potansiyel yıldızını görebileceğimiz Newcastle’da.

Saeed bin Suroor Cracksman colt’u çalıştırıyor Güçlü DurTemmuz ayında Salisbury’de ikinci Grup birincisi Marbaan’ın arkasından üçüncü olarak gelecek vaat eden bir başlangıç ​​yapmayı umuyor.

Mark ve Charlie Johnston, Haydock ikincisi de dahil olmak üzere yarışta iki koşuyor kral benİlk çıkış formu zaten üçüncü – Lion Kingdom – geçen hafta Wolverhampton’da çıkıp kazanan ve dördüncüsü – Tellateller – bir dahaki sefere Epsom’da iyi çalışıyor.

Jane Chapple-Hyam’ın Blanchland Bu ayın başlarında Ascot’ta dar bir şekilde USS Anayasası’na indikten sonra ilk kez bir mile kadar yükseldi.

Qatar Racing, John ve Thady Gosden tarafından eğitilmiş tay içerir Masai Maratalihsiz baba Kükreyen Aslan tarafından gelecek vaat eden başka bir tip gibi görünüyor.

Cuma yarış kartları | En son Sky Bahis oranları

Worcester ve Newcastle’daki her yarışı 23 Eylül Cuma günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12703076/today-on-sky-sports-racing-worcester-hosts-fixed-brush-hurdle-series-final-featuring-pop-the-champagne

SMM Panel PDF Kitap indir