Sky Sports Racing’de Bugün: William Haggas, Kraliçe’ye Yarmouth’ta Platinum sonrası bir Jübile kazananı vermek için teklif veriyor | Yarış Haberleri


William Haggas, Kraliçe’ye bu öğleden sonra Sky Sports Racing’de canlı olarak Clear Day ile Yarmouth galibi şeklinde bir Platinum Jübile hediyesi vermek için teklif verecek.

Üç yaşındaki iğdiş hattı QuinnBet Uygulaması Handikap’ı indirin (3:50)209 günlük bir aradan sonra makul bir seviyede handikap başlangıcı yapıyor.

İlk çıkışta Royal Ascot’a bağlı Eldar Eldarov’un arkasında iyi bir üçüncü oldu ve asla zirvelere ulaşamayacak olsa da, bu daha ılımlı seviyede rekabet edebilecek kadar iyi olmalı.

Alan King’in tutarlı icracısı Paradialar Roger Varian’ın yanında sağlam bir rakip gibi görünüyor Avustralya LimanıHer koşuda kendini geliştiren ve geçen sefer Nottingham’da ikinci olan.

Doyle Yarmouth'ta The City's Phantom'da (kırmızı şapkalı)
Resim:
Yarmouth, Perşembe günü Sky Sports Racing eylemini manşetlere taşıdı

Henry ve Harry aşırı ısınmaya karşı yarışır

İçinde attheraces.com Handikap’ta Kevin Blake’i okuyun (2:50)son kez kazananlar Beşinci Henry ve Harry Norseman Eğitmenler Anthony Carson ve Louise Allan için berbat bir ilişki gibi görünen bir çatışma.

Ayrıca yarışta, dört yaşındakiler Tinchoo ve Fred AyıGeçen sefer ikinci olan, sert bir muhalefet sağladı.

İki yarış arasında sıkışan King’in bir başka meraklı koşucusu var. İleri sarbahisleri kim yönetmelidir? 3:20Liam Keniry geçen ay pistte ikinci olduktan sonra biniyor.

En olası tehlike olabilir Defferella David Menuisier ve Chasemore Farm için yaptığı gezide handikapı ilk kez sahneye çıkıyor.

Uttoxeter hipodromu genel görünümü
Resim:
Uttoxeter hipodromu

Sıcak handikapta son üç kez kazananlar

Uttoxeter, sıcak bir Sınıf 4 ile akşam atlama eylemine ev sahipliği yapıyor. 8:05 (Tedavi Odaları Handikap Engeli) Martin Keighley’ninki de dahil olmak üzere son üç mola kazananı Luckley Dükü geçen ay Southwell’de galip geldi.

Keiran Burke’ün ruh simgesi ve Simon Earle’ün Nadir Bulutlar aynı zamanda, önceki alt ağırlıktan kaçarken, son startlarında da kazandı.

Uttoxeter ve Yarmouth’tan her yarışı izleyin, sadece 9 Haziran Perşembe günü Sky Sports Racing’de (Sky 415 | Virgin 535) canlı olarak izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12629987/today-on-sky-sports-racing-william-haggas-bids-to-give-the-queen-a-post-platinum-jubilee-winner-at-yarmouth

Yorum yapın

SMM Panel