Sky Sports Racing’de Bugün: Soaring Glory, Pazar günü Ffos Las’ta Jonjo O’Neill takımı için çitlerin üzerinden hayata başlıyor | Yarış Haberleri


Breeders’ Cup dramı geride kalırken, büyük isimler Pazar günü Ffos Las’a giderken dikkatler tekrar atlama sezonuna dönüyor. hepsi Sky Sports Racing’de yaşıyor.

1.05 Ffos Las – Yetenekli engelli koşu yarışçısı Soaring Glory, kovalamacanın ilk çıkışını yapıyor

İki mil içinde sadece üç koşucu sıraya girdi Vickers.Bet Uygulamasını İndir Acemilerin Sınırlı Handikap Takibi (1.05), ancak sezonun ilerleyen saatlerinde etkileri olabilecek bir çatlama yarışması gibi görünüyor.

Manşet koşucusu Jonjo O’Neill’in saran karanlık körfezi yükselen zafer. Heybetli iğdiş, Cheltenham Festivali’ndeki Yüce Acemiler Engelini dördüncü bitirmeden önce 2021’de Betfair Engel ile kaçarken göze çarptı.

Geçen sezon kademeli engelli yarışlarında bir darbe indiremedi, ancak hazır bir kovalayıcıya benziyor ve nasıl olduğunu görmek büyüleyici olacak.

Venetia Williams’ı alıyor Bu Kadar Kolay 639 gündür görünmeyen. Andrew Brooks tarafından eğitilmiş yedi yaşındaki çocuk en son Chepstow’da bir handikap engelinde atlarken görülmüştü ama o, çit gibi görünen başka biri.

Son yarışmacı Dan Skelton’ın Knickerbocker zafer Bu yarışmaya geçen sezonun sonunda bir çift engeli kazandıktan sonra hat-trick yapmak için gelenler.

1.40 Ffos Las – Zambezi Magic ve Missed Tee manşet acemi engel

Son derece farklı deneyim seviyelerine sahip iki at, Vickers.Bet Acemilerin Engelinde En İyi Oran Garantisi (1.40) iki milden fazla.

Zambezi Büyüsü Bernard Llewellyn, Flat’te 27 start almış olarak engelli ilk maçına çıkıyor. Ffos Las’taki 6. Sınıf şirkette bu galibiyetlerden ikisi ile aynı seviyede üç kez kazanan oldu.

Çok denenmiş iğdiş sadece beştir ve Düz hızı, bu yarışmada National Hunt yetiştirilmiş rakipleriyle karşılaştığında fark olabilir.

Zambezi Magic’in ana rakibi şu şekilde gelebilir: Kaçırılan Tişört Skelton bahçesini kim temsil ediyor. Beş yaşındaki, özel olarak el değiştiren ve göz kulak olunacak olan, son derece etkileyici bir İrlandalı noktadan noktaya kazanandı.

Adam Kirby'nin (sağda) kullandığı Zambezi Magic, Haydock Park'taki Dairede kazanıyor
Resim:
Adam Kirby’nin (sağda) kullandığı Zambezi Magic, Haydock Park’taki Dairede kazanıyor

3.50 Ffos Las – Son kez kazananlar Starvoski ve Ring The Moon çatışması

11 koşucu iki mil Facebook Handikap Chase’de Vickers.Bet’i takip edin çok sayıda yarışmacının sezonun ilk başlangıcını yaptığı kağıt üzerinde açık bir yarışma gibi görünüyor.

Ancak, formda göze çarpan bir Ay’ı Çal. Evan Williams’ın dokuz yaşındaki çocuğu en son Exeter’de düşük seviyeli bir acemi satış engelini kazanırken görüldü, ancak o yarıştan önce Ffos Las’ta iki millik bir 5. Sınıf handikap kovalamacası kazandı. Bu yarışmada kaçtığından sadece 2 libre daha düşük bir puan kazandı.

Göze çarpan başka biri Starvoski. Kim Bailey’nin yedi yaşındaki kısrağı, geçen sezon daha büyük engellerin üzerinden çıktığı üç startta şok edici bir rekora sahipti. Bununla birlikte, geçen dönemi Uttoxeter’deki engeller karşısında güvenini artıran bir galibiyetle bitirdi. Bağlantılar, sonunda güçlü engellerini daha büyük engellerin üzerinden alabileceğini umuyor.

Pazar yarış kartları | En son Sky Bahis oranları

Ffos Las’taki her yarışı 6 Kasım Pazar günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12738356/today-on-sky-sports-racing-soaring-glory-starts-life-over-fences-for-jonjo-oneill-team-at-ffos-las-on-sunday

SMM Panel PDF Kitap indir