Sky Sports Racing’de Bugün: Şampiyon Hurdle’ın favorisi Constitution Hill, Ascot’ta geri dönüyor | Yarış Haberleri


Racing’in gelecek vaat eden yıldızı Constitution Hill, bu öğleden sonra Sky Sports Racing’de canlı olarak Ascot’ta Coral Hurdle’da merakla beklenen dönüşünü yapıyor.

2.40 Ascot – Constitution Hill, Champion Hurdle kimlik bilgilerini test ediyor

Nicky Henderson’ın yıldız engelli koşu yarışçısı Anayasa Tepesi Champion Hurdle umutlarını zaferle güçlendirmeye çalışacak. İkinci Derece Mercan Ascot Engeli (2:40).

Beş yaşındaki çocuk, acemi şirket dışındaki ilk adımında beş rakiple karşılaşıyor ve önümüzdeki Mart Cheltenham Festivali engelli koşu şovu için şimdiden 5/4 kadar kısa.

Olly Murphy için en olası rakip, iki hafta önce Aintree’de favori olduğunda hata yapmasına rağmen kitapta klas bir forma sahip olan Brewin’upastorm.

Gary Moore’un esrarengiz çift amaçlı atı Goshen de bu pistte son kez çitlerin üzerinden kötü bir şekilde geçtikten sonra sıraya giriyor.

L'Homme Basın
Resim:
L’Homme Basın

2.05 Ascot – L’Homme Presse, Altın Kupa’ya ilk adımda

Venetia Williams’ın Birinci Grup galibi L’Homme Basın sezonluk geri dönüşünde Cheltenham Gold Cup’a doğru ilk adımını atacak. İkinci Derece Chanelle Pharma 1965 Kovalamaca (2:05).

L’Homme Presse, Cheltenham Festivali’nde Brown Advisory’ Novices Chase zaferi de dahil olmak üzere yedi startta altı galibiyet rekoruyla geçen sezon muhteşemdi.

O toplantıya giden yol burada başlıyor, ancak sahibi Andy Edwards, gezi için hazırlığının yüzde 100 olmayabileceği konusunda uyardı.

Muhalefetteki yarışmacılar arasında şu anda David Maxwell’in sahibi olduğu ve yönettiği Paul Nicholls’un Saint Calvados’u var.

Tom Cannon, Arkle'da Edwardstone'da kazandığı ilk Cheltenham Festivali zaferinin ardından kameraları selamlıyor
Resim:
Tom Cannon, Arkle’da Edwardstone’da kazandığı ilk Cheltenham Festivali zaferinin ardından kameraları selamlıyor

3.15 Ascot – Arkle kahramanı çok yönlü ağırlığı kabul ediyor

Geçen yılın Arkle kazananı Edwardstone zafere ağır bir ağırlık taşımak için teklif verecek Jim Barry Wines Hurst Park Handikap Takibi (3:15)Alan King için acemi şirket dışındaki ilk denemesi olacak.

Geçen hafta sonu Cheltenham’da Shloer Chase’ten yer nedeniyle çekilen 161 puana meydan okumak, sekiz yaşındaki çocuktan mükemmel bir performans olurdu.

Boothill, Harry Fry bahçesinden not edilmesi gerekenlerden biri ve gelişiyor gibi görünüyor, Thyme White ise geçen ay Paul Nicholls için parkur ve mesafeyi kazandı.

Dan Skelton bahçesinden Venetia Williams ve Üçüncü Kez Lucki için muhtemelen yumuşak bir zemin ile Frero Banbou’yu göz ardı edemezsiniz.

Ascot, Lingfield ve Wolverhampton’daki her yarışı 19 Kasım Cumartesi günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12750137/today-on-sky-sports-racing-champion-hurdle-favourite-constitution-hill-returns-at-ascot

SMM Panel PDF Kitap indir