Sky Sports Racing’de Bugün: Royal Ascot arifesinde Windsor ve Lingfield’den rekabetçi aksiyon | Yarış HaberleriSky Sports Racing'de Bugün: Royal Ascot arifesinde Windsor ve Lingfield'den rekabetçi aksiyon | Yarış Haberleri

Gözler Sky Sports Racing’de canlı Royal Ascot’a çevrilmeden önce, rekabetçi bir Pazartesi günü Windsor ve Lingfield’dan aksiyon geliyor.

Sprint Serisi Windsor’da geri dönüyor (6:40)daha önce umut vaat eden Cairn Gorm Kevin Philippart De Foy takımı için geri dönüyor.

İki yaşında bir Grup Üç galibiydi ama o zamandan beri mücadele etti. Bununla birlikte, Ascot’ta 2. Sınıfta iyi bir üçüncü oldu ve Horses In Training satışlarında 105.000 gine’ye satıldı.

Dört yaşındaki çocuk da bu mekanda kazanan bir çıkış yaptı, ancak liderliğindeki zorlu muhalefetle karşı karşıya. Esad – Bir dizi iyi çabayı bir araya getiren Hollie Doyle tarafından basıldı.

açıcıda (5:40), RaducanuBir zamanlar Royal Ascot umudu olan , Silvestre De Sousa eyerindeyken, Rod Millman’ı üçüncü kez istemesinde hedeften ayrılmak için teklif verecek.

Big Meeting’den büyük kaçış mı?

Öğleden sonra yarışı Godolphin’s ile Lingfield’den geliyor Büyük Toplantı manşet hareket @attheraces’i Twitter’da Takip Edin Handikap (3:30).

Beş yaşındaki iğdiş, geçen sefer dışarı fırlarken Chelmsford’da ileriye doğru büyük bir adım attı, ancak bu daha derin bir yarışma gibi görünse de, bu alanın dördü parkur ve mesafeyi kazandı.

Bir başka ilginç yarışmacı Aeonian İlk çıkışını kazanan ve o zamandan beri Haydock’ta iyi bir etkinlikte üçüncü olan Derbi kazanan Sir Michael Stoute takımından – Flaxman Ahırları için handikaplı ilk çıkışında bu sınıfta biraz durabilirdi.

Tawtheef hat-trick yapıyor

Aşağıdaki yarışta, tövbe – 14 başlangıcını alan ilk zaferini elde etmek için – hat-trick için teklifler Royal Ascot On Sky Sports Racing Handikap (4:00).

Patrick Chamings tarafından eğitilmiş iğdiş, ağırlıklarla dürtüldü ama yine de iyi gitmeli, İmparatorluk Tutulmasıbir iğdiş operasyonundan sonra handikap başlangıcını geliştirebilecek olan.

Sophie Leech’in defildade Geçen sefer Wolverhampton’da ikinci bitirdikten sonra ilk startını Lingfield’de yapan bir başka ilginç rakip.

Windsor ve Lingfield’deki her yarışı 13 Haziran Pazartesi günü Sky Sports Racing’de (Sky 415 | Virgin 535) canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12632514/today-on-sky-sports-racing-competitive-action-from-windsor-and-lingfield-on-eve-of-royal-ascot

Yorum yapın

SMM Panel