Sky Sports Racing’de Bugün: Ripon ve Newton Abbot, Çarşamba günkü mücadelenin merkezinde sahne alıyor | Yarış Haberleri


High Security, Çarşamba günü Sky Sports Racing’de canlı olarak Ripon’da Van Gerwen, Dapper Man ve Harrogate gibi isimlere karşı mücadele ederken göze batmak için teklif verecek.

Nigel Tinkler tarafından eğitilmiş dört yaşındaki çocuk, on gün önce parkur ve mesafeyi kazandı ve sınıfta birinci oldu. ne-bet.com Handikap’ta En İyi Oran Garantisi (6:25).

Rowan Scott, çırak Alex Jary’nin sprinter’ı geçen sefer zafere götürmesinin ardından eyere geri döndü ve benzerlerini üstlenecek. zarif adamdaha önce 89 gibi yüksek bir puan aldı.

7:25 Bath – Kane için penaltı mı?

Kaptan Kane Son haftalarda oldukça formda ve ligdeki son altı başlangıcından beş galibiyet elde etmeye çalışacak. Yeni kariyer? Buradan Kaydolun mmcgcarehomes.co.uk Handikap (7:25).

George Scott’ın üç yaşındaki çocuğu, geçen hafta Bath’da kazandığı galibiyette tartışmasız kariyerinin en iyi çabasını gösterdi ve Sınıf 6 yarışında kalırken 70 puanla çok iyi muamele görmüş görünüyor.

Heyecan verici çırak Benoit De La Sayette, pratik olarak 5 lb’lik bir ağırlık alıyor ve bu, üstlendikleri için çok önemli olabilir. Punda Maria eyerinde Tom Marquand ile William Haggas’ın formda bahçesinden.

8:00 Banyo – İlk karşılaşmada ağır sıkletler çarpıştı

Aralarında iki rekabetçi eleme olan Charles Hills, Beverley kazananı ve muhtemelen favorisi tamarama terbiyeli bir kısrak handikapında (6:55).

Başka bir yerde, Haggas gönderir ısrar iyi bir kızlığa 8:00üç başlangıcında 432 form rakamıyla, Şibori Ayrıca bugüne kadarki iki koşusunu ikinci sırada bitiren Gosden takımı için bir tane daha iyi gitmek için teklif verecek.

Alenquer ve Tom Marquand, William Haggas adına Tattersalls Altın Kupası'nı kazandıktan sonra kutlama yapıyor.
Resim:
Alenquer ve Tom Marquand, William Haggas adına Tattersalls Altın Kupası’nı kazandıktan sonra kutlama yapıyor

2:00 Newton Abbot – Tizzard, Nicholls ve Hobbs özellik handikapı için sıraya girdi

Newton Abbot’ta çalışıyor Boyutlandırma Cusimano Joe Tizzard ve Tom Scudamore’un manşetteki eylemidir. Düzenli Konuşma Pazarlama Handikap Takibi (2:00).

Temyizi Alın Paul Nicholls bahçesindeki Lorcan Williams’ın bineği, Kalpten (Philip Hobbs) ve Aziz Erney (Jackie Du Plessis) de sıraya giriyor.

Nicholls ayrıca şu şekilde temsil edilir: Yırtıcı kuşlar içinde At The Races Uygulamasını İndirin Handikap Engeli (3:30)ve ayrıca Adrien Du Pont Totnes And Bridgetown Chase Company Açık Avcılar Kovalamacası (4:00).

Paul Nicholls, Bravemansgame'i Brown Advisory Novices'tan geri çekti.  Cheltenham'daki yumuşak zemin nedeniyle kovalamaca
Resim:
Şampiyon Antrenörü Paul Nicholls, Newton Abbo’da birkaç koşucuyu eyerliyor

Ripon’daki sonuç handikapı, Twitter’daki @theformanalyst hesabı aracılığıyla son 11 aydır Metastatik Terminal Bağırsak Kanseri ile savaşını çizen yarış hayranı ve yazar Graeme Dand’ı onurlandırıyor.

bu Teşekkürler Graeme Dand @theformanalyst Handikap (8:30), Sosyal medyada binlerce yarış hayranını etkileyen hastalık karşısında gösterdiği cesaretle birçok kişiye ilham veren Dand’i saygıyla anıyor.

Çarşamba seçimleri

Alex Hammond

2:00 Newton Abbot – Boyutlandırma Cusimano

2:30 Newton Abbot – Ben Lilly

4:00 Newton Abbot – Adrien Du Pont

4:32 Newton Abbot – Kapitalist

John Hunt

4:32 Newton Abbot – Zoran

6:25 Ripon – Genç Kaplan

Simon Mapletoft

5.55 Ripon – Bakır Dağı

6.25 Ripon – Albegone (NAP)

8.30 Ripon – Gullane Bir

Newton Abbot ve Bath’tan her yarışı 25 Mayıs Çarşamba günü yalnızca Sky Sports Racing’de (Sky 415 | Virgin 535) canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12620316/today-on-sky-sports-racing-ripon-and-newton-abbot-take-centre-stage-on-competitive-wednesday-of-action

SMM Panel PDF Kitap indir