Sky Sports Racing’de Bugün: Potansiyel yıldızlar Paul Nicholls, Dan Skelton ve Harry Fry için Chepstow’a gidiyor | Yarış HaberleriSky Sports Racing'de Bugün: Potansiyel yıldızlar Paul Nicholls, Dan Skelton ve Harry Fry için Chepstow'a gidiyor | Yarış Haberleri

Zıplama eylemi tam adım atıyor ve ulusal av ağır sıkletleri Paul Nicholls, Dan Skelton ve Harry Fry’ın hepsinde ilgi çekici bir Chepstow kartında koşucular var.

2.52 Chepstow – Calico ikinci kovalamaca başlangıcı için sıraya girdi

Dan Skelton’ın patiska Kovalamaca ilk yarışında Hereford’da üçüncü oldu ve Chepstow’daki ikinci denemede iki sıra daha iyi gidebilirdi. 2:52pm.

Altı yaşındaki çocuk geçen ay Cheltenham’da ikinci oldu ve birlikte çalışmak için güzel bir notu var – Harry Skelton gezintiye çıkıyor.

No Risk Des Flos, Olly Murphy ve Sean Bowen için çitlerin üzerinden ilk geçişlerinde ilginç görünürken, Dibble Decker ve Datsalrightgino, özellikle formda Jamie Snowden takımı için özellikle kayda değer.

1.52 Chepstow – Wilson koltuk değneği telafi etmek istiyor

Heyecan verici acemi umut Çavuş Wilson Daryl Jacob’ı Bangor’da şakalaşıp koltuğundan indirirken engelli çıkışında uzun sürmedi – jokey benzer şekilde rekabetçi bir ilk engelde sürüşü sürdürüyor (1:52pm).

Tahmuras, Paul Nicholls bahçesinde, Harry Cobden’ın Mart ayında bir Wincanton tamponu kazanan beş yaşındaki çocuğa binmesiyle dikkat çekiyor.

Out Of Office 160.000 sterlinlik bir satın almadır ve Evan Williams avlusu için engellerin ilk çıkışını yapar – gemide Adam Wedge ile not edilmesi gereken bir diğer kişidir.

2.22 Chepstow – İlk engelde büyük bahçeler çatıştı

Kazanan işaretçi Sıcak Çubuk Lincoln mükemmel bir ilk engelde engelleri ilk kez yapan birkaç sıcak olasılıktan biridir. 2:22pm Harry Fry takımı için.

Knowsley Road, bu pistte şimdiden bir tampon kazandı ve Nicholls takımı için popüler olabilir, Skeltons, Warwick tamponunda dördüncü olduktan sonra Highclere için Mount Tempest’i gönderir.

Nicholls ayrıca De Wanted Warrior’ı eyerde Bryony Frost ile çalıştırıyor ve Imperial Storm, Market Rasen’de Paddy Brennan ve Fergal O’Brien için bir saniyeden daha iyi gitmek istiyor.

Chepstow’dan her yarışı izleyin, 2 Kasım Çarşamba günü Sky Sports Racing’de canlı olarak izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12735671/today-on-sky-sports-racing-potential-stars-head-to-chepstow-for-paul-nicholls-dan-skelton-and-harry-fry

SMM Panel PDF Kitap indir