Sky Sports Racing’de Bugün: Paul Nicholls Chepstow’da daha fazla potansiyel yıldızı serbest bırakacak | Yarış HaberleriSky Sports Racing'de Bugün: Paul Nicholls Chepstow'da daha fazla potansiyel yıldızı serbest bırakacak | Yarış Haberleri

Chepstow’daki iki günlük mükemmel bir toplantının ikinci günü, ilginç Paul Nicholls koşucularının yanı sıra Peter Bowen bahçesinde çifte Birinci Derece kazananlarla dolu görünüyor.

4.20 Chepstow – Jeremy Pass, Yedek Tank’ı ele geçirdi

Paul Nicholls’ Jeremy Geçidi geçen sezonun sonunda mücadele etti ve adil bir handikap kovalamacasında sezonluk bir yeniden ortaya çıkmadan önce şampiyon antrenör tarafından bir rüzgar operasyonu verildi. 16:20.

Yedi yaşındaki çocuk ağırlıkları yönetiyor ve Joe Tizzard bahçesinden Peter Bowen’a taşınan ve Sean Bowen’ın bindiği çift Birinci Derece kazanan Rezerv Tank’ı alacak.

Wayfinder, Nisan ayında bu mekanda iki yarış kazandı ve Rebecca Curtis için hat-trick yaparken, Philip Hobbs Truckin Away’i Native River renklerinde çalıştırıyor.

3.45 Chepstow – Sonigino dört engeli kazanmaya çalışıyor

Bir önceki yarışta, sonigino Paul Nicholls takımı için engeller üzerinde dördüncü bir zafer beklemek ilginç olabilir (3:45).

Beş yaşındaki çocuk bu ayın başlarında Chepstow’un Atlama Sezonu Açıcısını kazandı, ancak bu, Mart ayında istikrarlı bir şekilde ilk kez kazanan Dan Skelton’ın heyecan verici handikapçı Playful Saint’i yönetmesiyle daha zor bir görev gibi görünüyor.

Diğerlerinden Mack The Man, Şubat ayında Carlisle’de Evan Williams için hayal kırıklığı yaratan bir koşudan geri dönerken, Zambezi Fix, Bernard Llewellyn için en yüksek ağırlığa meydan okumak için teklif veriyor.

2.00 Chepstow – mükemmel acemi engeller çatışıyor

Defterler hazır olacak öğleden sonra 2:00 birkaç klas tampon ve acemi engelli koşucu sıraya girdiğinden, hiçbiri üç kez tampon kazanandan fazlası değil zaman ayarı.

Geçen yıl Listelenmiş bir kazanandı, ancak geçen yıl Aintree’de Fergal O’Brien için İkinci Derece tamponda mükemmel bir ikinci olan Hullnback’i daha iyi hale getirmek için elinden gelenin en iyisini yapması gerekecek.

Engel deneyimi olan ve geçen sezonu Knappers Hill ve Jonbon’un arkasında bitiren Dan Skelton için geri dönen Pikar.

Her yarışı Chepstow’dan izleyin, 26 Ekim Çarşamba günü Sky Sports Racing’de canlı olarak izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12729879/today-on-sky-sports-racing-paul-nicholls-to-unleash-more-potential-stars-at-chepstow

SMM Panel PDF Kitap indir