Sky Sports Racing’de Bugün: Godolphin’s Shining Blue, Northumberland Plate açılış gününde yenilmedi | Yarış HaberleriSky Sports Racing'de Bugün: Godolphin's Shining Blue, Northumberland Plate açılış gününde yenilmedi | Yarış Haberleri

Newcastle’ın üç günlük Northumberland Plate toplantısının ilki, bu öğleden sonra Godolphin’in yenilmez Shining Blue’sunu içeren 30.000 £ değerinde bir özellik handikapıyla başlıyor.

Saeed bin Suroor’un dört yaşındaki çocuğu ilk çıkışında etkilendi ve ikinci startta çok yeşil görünmesine rağmen, Ripon’a bahis yapmayı başardı ve ilk dört hava koşulunda ilk startta burada sınıfa çıktı. Jenningsbet Seaton Delaval Handikap (2:45).

Royal Ascot’taki Wolferton Stakes’te kesinti yapmadı ve onun yerine burada, Royal toplantısında dört kazanan olan Danny Tudhope ile birlikte handikaplı bir çıkış yaptı.

baldomerogeçen sefer Ascot kazanan Dark Shift’in arkasında üçüncü, Lincoln’ün yanında dördüncü sırada yer alıyor İrlandalı Amiral ve La Tihatibir haddeleme operasyonundan sonra ilk koşuyu yapan.

Daha önce bu kartta, Devlet Efsanesi – kim burada sınıfa düşer – ve Lizzie Jean açık bir alanda önde gelen yarışmacılara bakın Jenningsbet Handikap (1:00)James Ferguson ve Ivan Furtado takımları için.

James Horton da gönderir Sıvı Metrik Handikaplı ilk çıkışta, Catterick’te son bir ilk yarışta cesaret verici bir üçüncülükten sonra.

Patron, Coyle takımı için dörtlü kovalıyor

Ey Yukarı Patron son üç startını kazandı ve 5. Sınıf bir handikapta art arda dördüncü bir zafer kazanmayı teklif etti (4:30).

Tony Coyle’un suçlaması, Kieran Schofield yönetiminde her hava koşulunda ilk zaferi hedefliyor. Biletleriyi bir Kempton acemi ısısının galibi, Ivan Furtado’nun altındaki ağırlıklara başkanlık ediyor.

Ayrıca kartta, Revizyon altı kürklü bir acemi etkinliğinde iyi bir başlangıç ​​yapmak için teklif verecek (1:35)Kevin Stott, Kevin Ryan takımı için eyerde.

ve 3:55, Aslan Nın-nin Savaş Leicester’da ilk maçında kazanan Charlie ve Mark Johnston takımı için yenilmedi gibi görünüyor.

Yine Qatar Racing için olan Roaring Lion colt, ilk çıkışını ikinci bitiren cezasız üç rakiple mücadele ediyor, bu yüzden birçok başlangıçtan iki galibiyet elde etmek için kendini geliştirmesi gerekecek.

Robert Cowell’in bildirdiği gibi, Fransa’da Chantilly’de Listelenen Prix Hampton’da (6:00) İngiliz temsili var Clarendon Evi (Ray Dawson) klas İkinci Grup kazananı Suesa’nın beğenisini kazanacak.

Tüm Hava Vazo Maratonu kazananı Onur Ve Zevk Alessandro & Giuseppe Botti için de geri dönüyor.

Beş yaşındaki oyuncu, Hayırlı Cuma günü Lingfield etkinliğini geri aldı ve kalan Listelenen etkinlikte sekiz rakiple karşı karşıya kaldı. Joie De Soir ve Aşk Çocuğu muhalefet arasında.

Newcastle ve Chantilly’deki her yarışı 23 Haziran Perşembe günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12638409/today-on-sky-sports-racing-godolphins-shining-blue-bids-to-remain-unbeaten-on-northumberland-plate-opening-day

Yorum yapın

SMM Panel