Sky Sports Racing’de Bugün: Formda Joe Tizzard takımı Plumpton’a gidiyor | Yarış HaberleriSky Sports Racing'de Bugün: Formda Joe Tizzard takımı Plumpton'a gidiyor | Yarış Haberleri

Joe Tizzard, bir antrenör olarak ilk tam sezonuna mükemmel bir başlangıç ​​yaptı ve Sky Sports Racing’de canlı yayında Plumpton’da başka bir iyi potu ele geçirebilir.

12.40 Plumpton – Wydah Gally, Tizzard’ın peşine düşer

Sırada sadece üç koşucu var Yarışlarda App Market Movers Acemilerin Sınırlı Handikap Takibi (12:40) ama oldukça rekabetçi bir ısı olmaya devam ediyor.

Wydah Gally, daha küçük engellerin üzerinde iyi bir form seviyesi sergileyerek Joe Tizzard için ilk kovalamaca maçına çıkıyor.

Her iki eskrim startını da ikinci bitiren sinir bozucu Brief Times’ı üstlenirken, Dom Of Mary, David Bridgwater takımı için üçlüyü oluşturuyor.

6.00 Wolverhampton – Sekiz yarışma 20.000 £ handikap

Tüm hava koşullarına uygun aksiyon, mükemmel bir performansla Wolverhampton’dan geliyor. 20.000 £ handikap (18:00) özellik ısısı yediden fazla uzundur.

Cry Havoc ve Street Kid, Yarış Ligi’nde çarpıştı ve burada tekrar karşı karşıya gelirken, Trumble çim formunda oldukça sakat görünüyor.

Her zaman popüler olan emektar Belgeleme aynı zamanda Kevin Frost için yarışıyor ve Jack Mitchell liderliği ele alıyor.

8.00 Wolverhampton – Godolphin koşucusu kreşte sıraya giriyor

Tabaretta kesinlikle bunda tüm dayağı alacak. iyi kreş (20:00)William Buick ve Charlie Appleby için bu parkur ve mesafe üzerinden handikap ilk çıkışında son kez kazandı.

En yüksek ağırlığa meydan okumak zorunda kalacak, ancak James Horton için pek çok tutarlı form sergileyen Sol Cayo da dahil olmak üzere rakiplerinin üzerinde görünüyor.

Unutulmaması gereken diğer şeyler arasında, çocuk odasının ilk çıkışını 78 puanla yapan Richard Hannon’ın Gece Hayatı yer alıyor.

Plumpton ve Wolverhampton’daki her yarışı 14 Kasım Pazartesi günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12746440/today-on-sky-sports-racing-in-form-joe-tizzard-team-heads-to-plumpton

SMM Panel PDF Kitap indir