Sky Sports Racing’de Bugün: Espoir De Guye, Venetia Williams’a ilk sezonluk başarısını vermek için teklif verdi | Yarış Haberleri


Venetia Williams sahası bu öğleden sonra Ascot’ta Espoir De Guye ile sezonun ilk galibiyetini almaya çalışırken, bu haftaki yağmur kuşkusuz çok önemli olacak.

2.05 Ascot – Williams yarışmacısı en yüksek ağırlığa meydan okuyor gibi görünüyor

Venetia Williams’ın bu sezon henüz bir galibi yok, ancak geçen hafta yağan yağmur nedeniyle, bir başarının çok yakın olduğunu ve çok yakında gelebileceğini düşünebilirsiniz. Royal Ascot Racing Club Handikap Takibi (2:05) ile birlikte Espor De Guye.

Sekiz yaşındaki oyuncu, Charlie Deutsch altında en büyük ağırlığı omuzlamak zorunda kalacak, ancak çok sayıda klası var ve bir dizi düzgün rakibe karşı muhtemelen yumuşak zeminin tadını çıkarmalı.

Paul Nicholls çok formda ve Ascot’ta iyi bir şut oranına sahip olan Johnny de la Hey renklerinde Tamaroc Du Mathan’ı gönderirken, Michael Scudamore’un Do Your Job’u Old Roan Chase’te favoriyken hayal kırıklığına uğraması ilginç.

3.15 Ascot – Henderson sıcak engelde üçüncü zafere gidiyor

bu Garden for All Seasons Handikap Engel (3:15) son iki yılda Nicky Henderson’ın yolundan gitti ve Seven Barrows maestrosu koşuyor Çingene De Choisel burada Daryl Jacob altında.

Altı yaşındaki oyuncu gelişme içinde görünüyor ve Munir & Souede takımı için son kez Warwick’te kazanmış olma şansı oldukça yüksek.

Unutulmaması gereken diğer isimler arasında, geçen ay Aintree’de dördüncü bitiren Neil King için Onemorefortheroad ve Pied Piper’ın arkasında Cheltenham’da hayal kırıklığı yaratan beşte birlik bir beşincilikten kesinlikle daha iyi olması gereken dört yaşındaki Doktor Parnassus yer alıyor.

2.40 Ascot – Maxwell, Tiger’ın rüzgar operasyonundan sonra gelişebileceğini umuyor

David Maxwell, sezon dışında Saint Calvados gibilerini saflarına ekledi, ancak eski favori olabilir kedi kaplan bu işi yapan Unutulmayan Handikap Takibi (2:40).

Amatör binici Maxwell, Cat Tiger’ı geçen sezon bu mekanda kazanması için ustalıkla sıraya koydu ve bu kampanyayı Aintree’deki Foxhunters’ta mükemmel bir ikincilikle bitirdi.

David Maxwell'in bindiği Cat Tiger (merkez sağ), Ascot'ta SBK Clarence House Chase Yarış Günü sırasında SBK Handicap Chase'i kazanmaya devam ediyor
Resim:
David Maxwell’in bindiği Cat Tiger (merkez sağ), Ascot’ta SBK Clarence House Chase Yarış Günü sırasında SBK Handicap Chase’i kazanmaya devam ediyor

Williams, geçen yıl bu elemeyi kazanan Kapga De Lily’yi de gönderirken, genç Regal Encore, Anthony Honeyball için 14 yaşında daha fazlası için geri dönüyor.

Cuma yarış kartları | En son Sky Bet oranları

Ascot ve Chepstow’daki her yarışı 18 Kasım Cuma günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12749001/today-on-sky-sports-racing-espoir-de-guye-bids-to-give-venetia-williams-first-seasonal-success

SMM Panel PDF Kitap indir