Sky Sports Racing’de Bugün: Ebaiyra ve Christophe Soumillon, Chantilly’de kazanma yollarına geri dönmek için teklif veriyor | Yarış Haberleri


Klas Ebaiyra, derecesini düşürürken geride üç sıralı çabadan oluşan sinir bozucu bir koşu koymayı teklif edecek. Listelenen Prix de la Pepiniere (2:30) Chantilly’de Sky Sports Racing’de canlı yayın.

2:30 Chantilly – Ebaiyra Listelenen görevde şansını deneyebilir

Tutulma galibi Christophe Soumillon, Dreamloper ve Ville De Grace’in arkasında, Newmarket’teki Dahlia Stakes’te son kez bu seviyede sadece kısa bir boyunla üçüncü sırada dövülen Grup İki kazanan kısrakta gezintiye çıkıyor.

Francis-Henry Graffard’ın beş yaşındaki çocuğu, bir süredir tartışmasız en kolay görevini üstleniyor, ancak kayda değer muhalefet, geçen yıl Carlos Laffon-Parias ve Wertheimer ailesinin kazanan bağlantısı için Solania’yı içeriyor.

Andre Fabre yarışta iki koşuyor, Jessica Harrington ise My Holy Fox’u County Kildare üssünden Fransa’ya gönderiyor – çünkü o mesafeyi arttırmak için bir gelişme arıyor.

Christophe Soumillon, Esher, Sandown Park'taki Mercan Yaz Festivali sırasında Vadeni'deki Mercan Tutulmasının galibi.  Resim tarihi: 2 Temmuz 2022 Cumartesi.
Resim:
Sandown’daki Mercan Yaz Festivali sırasında Vadeni’deki Mercan Tutulması’nın galibi Christophe Soumillon

3:00 Banyo – Sprint’te üç yaşındaki adaylar mı hakim?

Önümüzdeki günlerde 30c’ye yaklaşan sıcaklıklar ile Somerset pistinde sağlam bir zemin bekleyin ve Cazoo Handikap (3:00), özellikle rekabetçi bir sıcaklık gibi görünüyor.

George Scott’ın Jack The Truth’u, geçen hafta bu mekanda Callum Shepherd yönetiminde benzer bir zeminde kazanarak başlamak için iyi bir yer olabilir.

Sekiz yaşındaki oyuncu, Clive Cox takımı için diğer ikisinde ilk dokuzun dışında bitirmesine rağmen, son dört başlangıcından ikisinde kazanan Watchya’ya 3 libre vererek en yüksek ağırlığı taşımak zorunda.

Dikkate alınması gereken diğerleri arasında, çırak binici Harry Davies’in muhtemelen en sevdiği Ruby Cottage ve Derby kazanan binici Richard Kingscote için Neptunian yer alıyor.

6:40 Southwell – Neville’s Cross, handikapa karşı gelmek için teklif veriyor

Tom Lacey, Neville’s Cross’u Good Luck To Joy And Jake Handicap Chase (6:40) için Nottinghamshire’daki mekana göndermesiyle Southwell’den akşam atlayışları geliyor.

Geçen sefer Uttoxeter’de Yaz Kupası’nda yarışan yedi yaşındaki kovalayıcı için notta belirgin bir düşüş, ancak sonuç olarak tüm rakiplerine çok fazla ağırlık veriyor.

Rakiplerinden ikisi, son kez Topofthecotswolds’ta kazandı ve Laura Morgan takımı için iki galibiyet ve üç startta bir saniye süren The Vollan.

Salı yarış kartları I En son Sky Bahis oranları

Chantilly, Bath ve Southwell’den her yarışı 12 Temmuz Salı günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12649876/today-on-sky-sports-racing-ebaiyra-and-christophe-soumillon-bid-to-get-back-to-winning-ways-at-chantilly

SMM Panel PDF Kitap indir