Sky Sports Racing’de Bugün: Charlie Appleby, Cosmic Desert ile daha fazla Ascot başarısı izliyor | Yarış HaberleriSky Sports Racing'de Bugün: Charlie Appleby, Cosmic Desert ile daha fazla Ascot başarısı izliyor | Yarış Haberleri

Ascot’un Kraliyet toplantısından bu yana ilk kartı, ateşli Charlie Appleby bahçesinden birkaçı da dahil olmak üzere bir dizi ilgi çekici handikap yarışmacısı içeriyor.

3:25 Ascot – Davies, Kozmik Çöl’de erik gezintisine çıkıyor

Muhtemelen en ilginç koşucusu, Yıldız çırağı Harry Davies’in üç yaşındaki iğdiş etine binmesiyle Close Brothers Mülk Finansmanı Handikap’ında (3:25) geliyor. kozmik çöl.

Dört startta bir yarış kazanamamasına, iki acemi yarışta, bir ilk yarışta ve son kez eyerde Mickael Barzalona ile Newmarket handikapında yer almasına rağmen 87 puan kazandı.

Yarış daha önce Birinci Grup yıldızı Addeybb tarafından kazanılmıştı ve bu yarışta hiçbiri bu seviyeye ulaşamasa da, Ed Walker’ın handikaplı yarışmacı Bling Üzerinde Müzik Lord Lloyd Webber için kesinlikle daha iyi görünüyor.

4:36 Ascot – Klasik neslin handikapı domine etmesi muhtemel

Son sekiz yenilemeden altısı Long Harbour Derek Lucie-Smith Handikap (4:36) Üç yaşındaki çocuklara gitti ve bu, Klasik neslin saha bölümünün yarısı ile aynı şekilde gidebilir.

Bu muhtemelen favori içerir Deniz bu CasperSimon ve Ed Crisford’un ilk handikap maçında sıraya giren Sea The Stars’ın yenilmez oğlu.

Muhalefette, üç yaşındaki bir adam İlk Cetvel Godolphin’den Saeed bin Suroor da gönderirken Charlie Appleby ekibi için iyileşebilir Büyük Toplantıson iki başlangıcında kazanan.

George Baker ekibi için Surrey Mist, sahadaki diğer üç yaşında.

Başka bir yerde, iyi bir Ascot kartında, John ve Thady Gosden’in uzak atışNursery’nin ilk çıkışını, 2:15’te Windsor Castle Stakes’teki Kraliyet toplantısında hayal kırıklığına uğrattıktan sonra yapacak.

7:00 Chester – Owen ekibine daha fazla başarı sağlamak için Box To Box teklifleri

Michael Owen’ın Manor House Ahırları ekibi yerel Chester pistini hedefleme eğilimindedir ve Roodee’de başka bir kazananı olabilir. Kutu İle Kutu.

Paul Scholes, Steve McManaman ve Owen Hargreaves’in de aralarında bulunduğu bir dizi eski İngiltere futbolcusuna ait olan Hugo Palmer’ın üç yaşındaki durumu iyiye gidiyor gibi görünüyor.

İki hafta önce aynı yerde kazandı, ancak Andrew Balding’in beğenisini alarak notunu önemli ölçüde artırdı. Grup Bir Güç2021 yılında bu yarışta ikinci oldu.

Cuma yarış kartları I En son Sky Bahis oranları

Ascot, Chester ve Chepstow’dan her yarışı 8 Temmuz Cuma günü Sky Sports Racing’de canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12647572/today-on-sky-sports-racing-charlie-appleby-eyeing-more-ascot-success-with-cosmic-desert

SMM Panel PDF Kitap indir