Skip Bayless, eski Browns QB’nin Carolina’da parlamasını bekliyor


Fox Sports Undisputed’dan Skip Bayless, belki de Baker Mayfield’ın bir numaralı hayranı. Carolina Panthers’a taşınmasından bu yana daha da fazla. Sporcu kişiliği, Oklahoma Sooners’daki günlerinden beri Baker Mayfield’ın desteğini dile getiriyor.

Herkes oyun kurucudan şüphe duyduğunda, Bayless geri ateş eder ve güç durumdaki oyuncuyu desteklerdi. Cleveland’daki kabusu, Carolina Panthers’a takas edilmesiyle sona erdi. Şimdi Mayfield’ı farklı bir ortamda göreceğiz.

Bayless’a gelince, 27 yaşındaki oyuncunun Carolina’da parlayacağını düşünüyor. Cleveland’da çalışacak tüm parçalara sahip olduğu ve Carolina’da daha azına sahip olacağı düşünülürse biraz garip bir şey. Bayless, Twitter sayfasından bir paylaşımda bulundu ve Mayfield’ın başarılı olacağını çünkü kendisinin “koçluk yapamayacağınız” bir şeye sahip olduğunu söyledi.

Bayless yazdı:

“Bence Baker Carolina’ya gitmeyi fena halde istedi ve bitiş çizgisine itti. Neden NFL’de 32. sırada yer alan takıma gitmeyi seçsin? Çünkü Baker’ın sahip olduğu şeye koçluk yapamazsınız. o.”

Sanırım Baker, Carolina’ya gitmeyi fena halde istedi ve bitiş çizgisine itti. Neden NFL’de 32. sırada yer alan takıma gitmeyi seçsin ki? Çünkü Baker’ın sahip olduğu şeye koçluk yapamazsın. İçinde nihai bir mazlum var.

Değişimin bir tatil kadar iyi olduğunu söylüyorlar ve Mayfield için değişiklik, doktorun 27 yaşındaki için sipariş ettiği şey olabilir. Sezonun nasıl ilerlediğini ve Mayfield’in eğitim kampı için Sam Darnold’dan başlangıç ​​işini alıp almayacağını görmek ilginç olacak.

Carolina Panthers, Baker Mayfield ile daha mı iyi?

Oklahoma Bahar Oyununda Mayfield
Oklahoma Bahar Oyununda Mayfield

Futbol yeteneğine göre evet. Birçokları için 27 yaşındaki Sam Darnold’un bir yükseltmesi. Eski New York Jets oyun kurucusu, geçen yıl çıtayı çok yükseltmedi, Cam Newton veya Phillip Walker da çıtayı çok yükseltmedi.

Geçen yıl, Mayfield 3.010 pas, 17 touchdown ve 13 müdahale için attı ve başlangıç ​​olarak 6-8 oldu. Şimdi Panthers’ın geçen sezonki oyun kurucu odasına bakalım.

youtube kapağı

Darnold, 4-7’lik bir rekorla 2.527 pas, dokuz touchdown ve 13 müdahale için attı. Newton geçen yıl startlarında 0-5 gitti ve dört touchdown ve beş müdahale ile 684 pas attı. Son olarak Walker. Sadece bir oyuna başladı, bu yüzden onu Darnold ve Newton ile aynı kefeye koymak haksızlık olabilir. Ancak ilk başlangıcında bir galibiyet almayı başardı. 363 yard, bir gol ve üç müdahale için attı.

youtube kapağı

Bunu göz önünde bulundurarak, Baker Mayfield, Panthers için oyun kurucu olarak bir yükseltmedir. Ancak yukarıda belirtildiği gibi, çıta yüksek ayarlanmadı. 27 yaşındaki NFL’de başarılı olma yeteneğine sahip, ancak Panthers ile bunun mümkün olup olmadığı henüz belli değil.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen Skip Bayless ve H/T Sportskeeda’ya atıfta bulunun.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-skip-bayless-expects-former-browns-qb-shine-carolina?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir