Skip Bayless, Cowboys’un QB’ye başlarken Dak Prescott ve Cooper Rush arasında seçim yapması gerektiğine inanıyor


Skip Bayless, Dallas Cowboys’un bir oyun kurucu tartışması olduğuna inanıyor. Takımın yedek oyun kurucusu Cooper Rush, Dallas’ın 2022’de 3-1’e yükselmesine yardımcı olmak için Pazar günü Komutanlara karşı üst üste üçüncü maçını kazandı.

Bayless, Cowboys koçluk ekibinin Prescott sakatlıktan döndüğünde başlangıç ​​oyun kurucu bulmakta zorlanabilecekleri için zor zamanlar geçireceğine inanıyor.

youtube kapağı

Bayless Twitter’a gitti ve Dallas’ta bir oyun kurucu tartışması olduğunu belirtti:

“Açıkçası Kovboyların ZATEN BİR QB TARTIŞMASI VAR. Cooper Rush, Tampa’daki 21 açılış maçından bu yana Dak’tan dört kez daha iyi oynadı. Dak şimdi işi geri verirse, çıtası yükseltildi. Seviyesini yükseltse iyi olur. ya da Coo-per, Coo-per ilahilerini duyacak …”

Kovboyların ZATEN ZATEN BİR QB TARTIŞMASI VAR. Cooper Rush, Tampa’daki 21 açılış maçından bu yana Dak’tan dört kez daha iyi oynadı. Dak şimdi işi geri verirse, çıtası yükselmiştir. Oyun seviyesini yükseltse iyi olur yoksa Coo-per, Coo-per …

Birçoğu Rush’ın Dak Prescott’u Dallas Cowboys’un oyun kurucu pozisyonuna zorlayacağını düşünmek istese de, Jerry Jones’un 40 milyon dolarlık süperstarını yedekte oturmasını istemesi pek olası değil.


Bayless, Cooper Rush’ın hayranı

Washington Komutanları ve Dallas Kovboyları
Washington Komutanları ve Dallas Kovboyları

Bayless, 2016’da sahneye çıktığında Prescott’un olduğu gibi, Rush’ın en büyük hayranıydı. Bayless’e göre Rush’ın kaseti kendisi için konuşuyor. üzerinde konuşmak Tartışmasız geçen hafta başlarında ve Dak Prescott’un geçen yılki kasetini ve Rush’ın bu yılki kasetini koyarsanız, pek bir fark olmadığını söyledi. Aslında, kasete dayanarak insanların Rush’ın Prescott’tan daha iyi olduğunu düşüneceğini söylüyor.

Bayless dedi ki:

“Perşembe gecesi Tom Brady’deki açılış gecesi maçından, geçen yılki diğer tüm maçlardan, geçen yılki playoff maçından, bu yıl Tampa’ya karşı yapılan açılış gecesi maçından sonra Dak’ın maça dönüş kasetini gösterdim.”

youtube kapağı

“Size tüm o kaseti üç oyuna karşı gösterseydim, Cooper Rush kaseti, bu adamın o adamdan çok daha iyi olduğunu söylerdiniz. Böyle derdiniz.”

Bayless’in yorumları geçerli olsa da, Cowboys’un Dak Prescott’un merkezde olduğu futbol maçlarını kazanma şansının daha yüksek olduğu hala inkar edilemez.

Rush’ın yaptığı şey, Prescott sakatlıktan döndüğünde Cowboys koçlarının işini zorlaştırıyor.

Bu Cooper Rush denen adam kim? O oldukça iyi.

Ancak bu konuda hata yapmayın, Cooper Rush ne kadar iyi oynarsa oynasın, performansı vasatın altına düşmedikçe bu Dak Prescott’un takımı olacak.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen Undisputed ve H/T Sportskeeda’ya atıfta bulunun.Jay Lokegaonkar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-skip-bayless-believes-decision-make-choosing-dak-prescott-cooper-rush?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir