Skip Bayless, 3 kez All-Star’ın Golden State Warriors karşısında acınası olduğunu söyledi


FS1’den Skip Bayless, NBA Finallerinin 1. maçından sonra Boston Celtics All-Star Jayson Tatum hakkında söyleyecek çok şeyi vardı. Boston deplasmanda kazanmak için dördüncü çeyrekte 40 sayı atmasına rağmen, Bayless yıldız oyuncunun performansı konusunda çok kritikti.

Jayson Tatum bu sezon sonu NBA’deki en iyi oyunculardan biriydi, ancak 1. Maç onun gecesi değildi. Sadece 12 sayı kaydetti ve sahadan 17’ye 3 absymal bir vuruş yaptı. Bu cansız gösterinin ardından Skip Bayless, yükselen süperstar hakkındaki düşüncelerini geri tutmadı.

“Doğruyu söylemeliyim. Yakında süperstar olacak bir adam için, eşiğinde, üzerinde adı yazan bir koltuğu var, ona bir D vermeliyim… Bu acınasıydı.”

Takımının en iyi oyuncusu olan Skip Bayless, Jayson Tatum’un Celtics’i Golden State’i geçmek için omuzlarına koyduğunu görmek istedi.

“O adamsan, o adamsan, adamsan, ‘başka yoldan çekil, ben buyum’ deyin.”

“Süperstarlığın eşiğinde olduğu varsayılan bir adam için Jayson Tatum’a bir ‘D’ vermeliyim. Bu çok acınasıydı.” – @RealSkipBayless

Skip Bayless, Jayson Tatum’u aşırı derecede eleştiriyor mu?

2022 NBA Finalleri: 1. Oyun
2022 NBA Finalleri: 1. Oyun

Oyun 1 performansıyla Jayson Tatum’un kendisinden daha fazla hüsrana uğrayan kimse yok. NBA Finalleri’ndeki ilk maçında dışarı çıkıp herkese neden ligdeki en parlak genç yıldızlardan biri olduğunu göstermek istedi. Bununla birlikte, Skip Bayless’ın işlerin nasıl gittiği konusunda biraz aşırı eleştirel olduğu bir argüman yapılabilir.

Tatum’un 1. Oyunda bunu yapmadığı açık. Warriors, onun hücumda ilerlemesini istemedi ve oyun planları işe yaradı. Bununla birlikte, iyi oyuncular, atışları düşmese bile oyunu etkilemenin bir yolunu bulur. Tatum’un bunu, Boston’un seride ilk golünü atmasına yardımcı olmak için büyük bir şekilde yaptığını gördük.

Tatum sadece 12 sayı toplarken, 13 asistle maçın rekorunu kırdı. Bir şeyleri zorlamaya çalışmak yerine, etrafındakileri kurmaya yardım etti. Bu, Al Horford (26 sayı), Derrick White (21 sayı) ve Marcus Smart (18 sayı) gibi adamların büyük geceler geçirmesine yol açtı.

Boston kupayı kaldırmak istiyorsa Tatum böyle performans göstermeye devam edemez, ancak zorlu bir şut gecesine nasıl uyum sağlayabildiği için alkışlanmalı. Skip Bayless’ın mücadeleleri hakkında düşünmeye hakkı var, ancak yine de nasıl bir artış sağlayabildiğini takdir etmeli.


Kevin McCormick tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-skip-bayless-says-3-time-all-star-pathetic-vs-golden-state-warriors?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel