“Şimdi sonsuza dek parlasın”


Mike Tyson, Migos üyesi Takeoff’un şok edici ölümüyle ilgili üzüntüsünü dile getiren ünlüler ve kamuya mal olmuş kişiler listesine katıldı. Rapçi, Houston, Teksas’ta trajik bir şekilde vurularak öldürüldü.

Takeoff, Teksas, Houston’daki bir bowling salonundaki özel bir etkinlikte, etkinlik sonrası parti sırasında biri ateş etmeye başladığında. Diğer iki kişi de vurularak tedavi edilmek üzere yerel bir hastaneye götürüldü.

Sosyal medyadan taziye ve taziye mesajları yağdı. ‘Demir Mike’ ise, “çok parlak bir ışık” olarak tanımladığı 28 yaşındaki çocukla karşılaşmalarını hatırladı. Efsane boksör bir tweet’te şunları söyledi:

“@1YoungTakeoff hakkında hastayım. Onunla birkaç kez karşılaştım ve çok parlak bir ışıktı. Şimdi sonsuza dek parlasın.”

hakkında hasta @1GençKalkış . Onunla birkaç kez karşılaştım ve çok parlak bir ışıktı. Şimdi sonsuza dek parlasın.

Müziğinin yanı sıra rapçi aynı zamanda hevesli bir spor hayranıydı. NBA’deki Atlanta Hawks’ın bir destekçisiydi ve aynı zamanda uzun süredir WWE hayranıydı.

Kalkış büyük bir sosyal medya varlığına sahipti. Zamansız ölümünden önce, o ve Quavo, YouTube’da yayınlanan ve şimdiden bir milyonun üzerinde izlenen en son müzik videoları “Messy”nin yayınlanmasından yeni çıkmışlardı.

HUZUR İÇİNDE YATSIN #Çıkarmak 🙏🏾 Bu sabah erken saatlerde Houston’da bir zar oyunu yüzünden vurularak öldürüldü. 28 yaşındaydı.


Mike Tyson, AEW’ye geri dönüyor

Mike Tyson’ın önümüzdeki hafta AEW’ye canlı bölüm için konuk spiker olarak döneceği bildiriliyor. AEW Saldırısı Atlantic City, New Jersey’deki Jim Whelan Boardwalk Hall’da.

Tyson’ın ilk AEW nişanı, Cody Rhodes’un Lance Archer’ı yenmesine yardım ettiği 2020 Double or Nothing izle ve öde yarışında geldi. Ayrıca 27 Mayıs 2020’deki bölümde bir kamera hücresi yaptı. AEW Dinamit Henry Cejudo, Rashad Evans ve Vitor Belfort gibi isimlerle birlikte.

7 Nisan 2021’de Tyson, yine televizyonda bir kamera hücresi yaptı. AEW Dinamitve Chris Jericho’yu The Pinnacle’ın elindeki bir dayaktan kurtardı. Bir hafta sonra, eski ağır siklet şampiyonu AEW TV’ye geri döndü ve burada Jericho ve Dax Harwood arasındaki tekler maçında özel konuk uygulayıcı olarak görev yaptı.

Mike Tyson’ı AEW’de çalışırken izleyin:

youtube kapağı

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pro-boxing/news-mike-tyson-mourns-rapper-takeoff?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir