“Silah almak istersem teste girmem gerekmeyecek. Bu aptalca”


Chicago White Sox’a daha yakın Liam Hendricks bu öğleden sonra gazetecilere konuştu ve Amerikan silah yasaları hakkındaki görüşlerini tartıştı. Bugün Illinois, Highland Park’ta meydana gelen bir çekime yanıt olarak geldi. Hendricks, Amerika Birleşik Devletleri’nde silah yasalarının sıkılaştırılması gerektiği görüşünü dile getirdi.

Avustralyalı, 18 yaşındayken Minnesota Twins tarafından hazırlanmış ve kısa bir süre sonra ABD’ye göç etmiştir. Hendricks, büyük liglerdeki 12 yılı boyunca beş takım için sahaya çıktı. Twins, Toronto Blue Jays, Oakland Athletics, Kansas City Royals ve Chicago White Sox için oynadı.

“Döndüğümde direksiyon sınavına girmek zorunda kaldım. [came] üzerinde [to America]. Bir silah almak istersem teste girmem gerekmeyecek. Bu aptalca. Kim bunun harika bir fikir olduğunu düşündüyse aptaldır.” -Liam Hendriks

“‘Sürücü sınavına girmek zorunda kaldığımda [came] üzerinde [to America]. Bir silah almak istersem teste girmem gerekmeyecek. Bu aptalca. Kim bunun harika bir fikir olduğunu düşündüyse aptaldır.’ – Liam Hendriks” – White Sox Talk

Hendricks, kariyerinin başlarında bir başlangıç ​​ve bir kurtarıcı rolü arasında gidip geldi, ancak son yıllarda tam zamanlı bir kurtarıcı haline geldi.

Liam Hendricks ve Josh Hader, Yılın Rahatlatıcısı ödüllerini evlerine götürüyor. 👏

“Liam Hendricks ve Josh Hader, Yılın Rahatlatıcısı ödüllerini evlerine götürüyor.” – Skor

Hendricks, White Sox için yakın rolünde başarılı oldu ve 2020 ve 2021’de Amerikan Ligi’nde Yılın Rahatlatıcısı seçildi.

Chicago White Sox’a daha yakın olan Liam Hendricks, Amerikan silah yasalarını onaylamıyor

Chicago White Sox'a daha yakın olan Liam Hendriks, bu sezon 2.81 galibiyet ortalamasına sahip.
Chicago White Sox’a daha yakın olan Liam Hendriks, bu sezon 2.81 galibiyet ortalamasına sahip.

Liam Hendricks daha önce Amerikan silah yasaları konusundaki siyasi duruşu hakkında konuştu, ancak asla bu gece yaptığı kadar doğrudan konuşmadı. Hendricks, Avustralya’nın ABD’yi bir fırsatlar ülkesi olarak gördüğünü, Hendricks’in hemfikir olduğu, ancak bazı çekinceleri olan bir duruş olduğunu söyledi.

“Burada iyi olan pek çok şey var, ama olumsuzluklara bakıyorsunuz… Amerikalı olmayan biri olarak bir mağazaya girip bazı eyaletlerde tabanca satın alabilirmişim gibi” dedi. “Ve bu beni şaşırtıyor.”

Hendricks, Amerika Birleşik Devletleri yasa koyucularının, Hendricks’in birkaç yıl önce silahları yasakladığını söylediği Avustralya’dan biraz rehberlik alabileceğini düşünüyor.

“[Australia] kitlesel bir çekim oldu” dedi. “Ve o kitlesel çekim gerçekleştiğinde hükümet geldi ve ‘Evet, bunu yapamayız; bir geri alım programı yapacağız. Bu yüzden silahlarınızı makul bir fiyata geri alacağız.'”

Liam Hendricks, Avustralya’nın silah kısıtlamalarının ülkenin intihar ve cinayet oranları üzerinde olumlu etkileri olduğunu söyledi. White Sox atıcısı herhangi bir kaynak göstermedi, ancak görüşlerini oldukça net bir şekilde ortaya koydu.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/i-won-t-take-test-i-want-get-gun-that-s-stupid-chicago-white-sox-pitcher-liam-hendricks-expresses-outrage-american-gun-laws?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir