Shotzi, Twitter hesabını kapattıktan sonra sessizliğini bozdu


Shotzi, Twitter hesabını devre dışı bıraktıktan sonra nasıl olduğuna dair bir güncelleme yaptı.

SmackDown yıldızı, geçtiğimiz Cumartesi Kadınlar Money in the Bank merdiven maçındaki performansı nedeniyle taraftarlardan çok fazla tepkiyle karşılaştı. Maçtaki birkaç pozisyonu planlandığı gibi gitmedi.

Ağır yaralanan olmamasına rağmen sosyal medyada çok sayıda eleştiri aldı. Twitter hesabını devre dışı bırakmadan önce, bazı insanların diğer kötü şeylerin yanı sıra WWE’den kovulması gerektiğini söylediğini açıklayan bir açıklama yaptı.

Shotzi şimdi Instagram hikayesine iyi olduğunu ve motive ve pozitif kalmaya çalıştığını belirten bir mesaj yayınladı.

“Beni kontrol eden herkese minnettarım ama yemin ederim iyiyim. Kişisel hayatımın en zor yılını yaşıyorum, bu yüzden kötü yorumlardan daha derin, ama aynı zamanda Twitter zaten kırılgan zihin durumuma yardımcı olmadı. Motive ve pozitif kalın. İnternettekilere değil, hedeflerime odaklandım” diye yazdı SmackDown yıldızı.

Shotzi, IG hikayeleri aracılığıyla iyi olduğuna dair bir mesaj verdi.

Bunun SmackDown yıldızının MITB merdiven maçındaki ilk görünüşü olduğu unutulmamalıdır.

Shotzi, Kadınların Parası Bankada sözleşmesini kazanamadı

30 yaşındaki yıldız, Women’s Money in the Bank merdiven maçında Alexa Bliss, Lacey Evans, Raquel Rodriguez, Liv Morgan, Becky Lynch ve Asuka ile birlikte yarıştı.

Altı kadının hepsi, gıpta edilen evrak çantasını almak için çok mücadele etti, ancak bunlardan sadece biri galip geldi. Maçı, Big Time Becks’i evrak çantasını almak için merdivenden iten Liv Morgan’dan başkası kazanmadı.

Bayan Money in the Bank, Ronda Rousey’nin o gece Natalya ile oynayacağı maçın ardından parayı nakite çevirdiği için hiç zaman kaybetmedi. Liv, The Baddest Woman on the Planet’i tuşlayarak yeni SmackDown Kadınlar Şampiyonu oldu.


Brock Lesnar ilk tanıştıklarında Vince McMahon’a ne söyledi? Bir WWE Hall of Famer’dan dinleyin.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-shotzi-breaks-silence-deactivating-twitter-account?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir