Shinsuke Nakamura neden sıradaki Roman Reigns ile karşı karşıya?


Roman Reigns, WWE SmackDown’ın son bölümünde, görünüşe göre bir sonraki rakibini belirleyecek gibi göründüğünde, hayranlar tarafından çeşitli olasılıklar tartışıldı. Bazıları Cody Rhodes’un öne çıkmasını isterken, diğerleri Gunther’den başkası olmayan bir rüya maçı istedi.

Yani, Shinsuke Nakamura Kabile Şefi ile yüzleşmeye çıktığında tepkiler karışıktı. Bazı hayranlar, bunun kesinlikle yetenekli Japon yıldız için bir fırsat olduğuna inandıkları için çok mutlu oldular. Diğerleri, kendi tarafında biraz daha fazla ivmeye sahip bir WWE Süperstarı istedi.

Tecrübeli profesyonel güreş gazetecisi Bill Apter, Nakamura’nın bu noktaya itilmesinin temel sebebinin Rick Boogs’un yaralanması olduğuna inanıyor. The Usos’un RK-Bro ve RAW Tag Team Championships’e odaklanmasıyla, ‘Sanatçı’nın gerçekten yapacak bir şeyi yok. Bununla birlikte, her iki adam da birinci sınıf rakipler olduğu için Roman Reigns’e karşı maçın harika olacağını savunuyor.

O gauntlet maçından bir buçuk yıl önce Nakamura’nın Reigns ile feuda girmesi gereken üye? Sanırım artık bunu yapabileceklerine karar verdiler… ??? #Yere serme

Sportskeeda Wrestling’in kendi Matt Black’i ayrıca The Bloodline ve Shinsuke Nakamura arasında zaten hazır bir hikaye olduğu gerçeğine ışık tutuyor. Bir süre önce unutulmaz bir gauntlet maçının sonunda, sahne Nakamura ve Roman Reigns arasında bir çatışma için hazırlandı. Feud şu ana kadar hiç gerçekleşmedi.

Shinsuke geçen yıl Royal Rumble’da Roman ile karşılaşacağı Gauntlet maçını kazanacağı zaman, biz çalındıktan sonra nihayet Nakamura Vs Reigns oynuyorlar.#Yere serme


Roman Reigns neden WrestleMania Backlash’te Shinsuke Nakamura ile karşılaşacak?

Ancak bu programın en olası nedeni, WrestleMania Backlash’in büyük bir premium canlı etkinlik olmaması ve Roman Reigns’in Tartışmasız Evrensel Şampiyonasını kaybetme ihtimalinin olmamasıdır. Bununla birlikte, profesyonel güreşte en ‘aşırı’ adamla unvansız bir maç bile Nakamura için büyük bir adım.

İki adam unvan için çatıştığında, kısa gelen adam da dahil olmak üzere herkes kazanır.


Sizce başlık resmine başka biri çıkmalı mıydı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.


Triple H’e ‘Oyun’ adını ilk kim verdi? Daha fazla detay burada. Tıklayın ve kim olduğunu öğrenin!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/why-shinsuke-nakamura-facing-roman-reigns-next?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın