Sheldon Jackson erkek bebekle kutsandı, Twitter’da sevimli bir fotoğraf paylaştı


Kıdemli Saurashtra kaleci-meyilli Sheldon Jackson bir erkek bebek ile kutsanmıştır. 35 yaşındaki genç, yeni doğan çocuğuyla çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak sevindirici haberi paylaştı.

Jackson, Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022 sezonunda Kolkata Knight Riders’ı (KKR) temsil etti. Kütüklerin arkasında etkileyici olsa da, söğüt üzerinde bir etki yaratmak için mücadele etti, beş maçta sadece 23 koşuda ortalama 5.75 ve en yüksek sekiz puan aldı.

12 Temmuz Salı günü, deneyimli birinci sınıf kriket oyuncusu Twitter’a gitti ve hayranlarına baba olduğunu bildirmek için bir resim yükledi. Şirin görüntüyü şu başlıkla paylaştı:

“Bir çocukla kutsanmış❤️😇.”

2011’de birinci sınıf çıkışını yapan Jackson, 79 maçta yer aldı ve 5947 koşuya 19 yüz ile ortalama 50.39 puan verdi. Ayrıca 67 A Listesi maçında oynadı ve ortalama 37.23 ile 2346 koşu yaptı.

T20 sayılarından bahsetmişken, 70 maçta 120.21’lik bir vuruş oranıyla yüz de dahil olmak üzere 1534 koşu yaptı. Genel IPL kariyerinde dokuz maç oynadı (tümü KKR için), 61 koşu ve en yüksek 16 puan.


Sheldon Jackson, Hindistan için seçilmediğini söylediğinde

Etkileyici yerli sayılarına rağmen, kaleci-hamurcu hiçbir zaman ulusal seçime yaklaşmadı.

ile özel bir sohbette Sportskeeda Geçen ay 35 yaşındaki oyuncu, seçicilerin radarında olmamakla ilgili görüşlerini dile getirdi. Dedi ki:

“Dürüst olmak gerekirse bu sadece bu yıl olmadı, başından beri oluyor. Koşu sayısı ve aldığım oran, ülkedeki pek çoğunun olduğunu düşünmüyorum. 75 maç görürseniz ve yaklaşık 6000 koşu, bu da sıkı çalışmamla ne elde ettiğimi gösteriyor.”

Jackson, 30 yaşından beri birileri tarafından Hindistan için oynamak için “yaşlı” olarak görüldüğünü de sözlerine ekledi. Belirtti:

“Neden seçilmediğime dair herhangi bir iletişim olmadı. Ama birisine (2018-19 veya 2019-20 civarında) daha ne yapmam gerektiğini sorduğumda bana yaşlı olduğumu söylediler. 30 yaş üstü dediler. , kimseyi seçmiyoruz ama sonuçta bir yıl sonra 32-33 yaşlarında birini seçtiler.”

Jackson etkileyici bir 2022 Ranji Trophy sezonu geçirdi. Saurashtra için üç maçta, en iyi 97 ile ortalama 78.25’te 313 koşuyu ezdi.


Ayrıca Okuyun: [WATCH] Team India pacer Umesh Yadav, Middlesex için ilk kapısını iddia ediyor, Worcestershire meyilli Taylor Cornall’ı temizliyor

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/sheldon-jackson-blessed-baby-boy-shares-cute-picture-twitter?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir