Sheamus, iğrenç WWE SmackDown segmentini hatırlıyor


WWE SmackDown Süperstarı Sheamus, mavi şovdan çok tuhaf bir bölümün iki yıllık yıldönümünü kutlamak için sosyal medyaya gitti.

WWE’nin pandemi döneminde, şirketin haftalık şovlarını yapmasına izin verildi, ancak kapalı kapılar ardında tutulmaları gerekiyordu. Bu, kayıtlar için çok az veya hiç seyirci bulunabileceği ve tüm gösterilerin Performans Merkezinde kaydedilmesi gerektiği anlamına geliyordu.

Bu dönemde, WWE TV’de Sheamus ve Jeff Hardy’yi içeren bir uyuşturucu testi de dahil olmak üzere bazı oldukça tuhaf bölümler yayınlandı. İkisi arasında husumet vardı ve Celtic Warrior, The Charismatic Enigma’yı uyuşturucu ve alkolle damalı geçmişi yüzünden aşağılamakta ısrar ediyordu.

Bu, İrlanda doğumlu yıldızın SmackDown’da canlı bir idrar testi yapmasına neden oldu ve bunun sonucunda Jeff Hardy, ağzına kadar insan idrarı olması gereken şeyle dolu bir bardağı yüzüne fırlattı. Sheamus, bir Twitter gönderisinde, profesyonel güreş sporuna herhangi bir erkekten daha fazlasını verdiğini iddia ederek o anı hatırladı:

“2 yıl önce bugün, bu spora herhangi bir erkeğin verdiğinden daha fazlasını verdim.” o yazdı

Sheamus WWE TV’de neler yaptı?

Eski WWE Şampiyonu hala SmackDown markası üzerinde yarışıyor ve şu anda İngiltere yerlileri Butch ve Ridge Holland ile uyumlu.

Toplu olarak, takım The Brawling Brutes olarak bilinir ve WWE’nin Cuma gecesi şovunda The New Day’in beğenileriyle feuda girdiler.

SmackDown’ın son sayısında The Great White, Drew McIntyre’ı yenerek yendi.

İrlandalı’nın Butch ve Ridge Holland ile ittifakının gelecekte de devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak. Kelt Savaşçısı hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Bir WWE Onur Listesi üyesi, Ric Flair’in Sportskeeda Exclusive’deki son maçını izlemeyeceğini söyledi burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-i-gave-man-sheamus-recalls-disgusting-wwe-smackdown-segment?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir