Shams Charania, LeBron James’in bir takıma sahip olmasının yolun aşağısında olduğuna inanıyor ve 4-5 yıl daha oynayabileceğini söylüyor


Son zamanlarda, Los Angeles Lakers forveti LeBron James, oyun günleri sona erdiği için bir hedefini paylaştığında basketbol camiasını şok etti. Emekliliğinin ardından, gelecekteki Hall of Famer, Las Vegas’ta bir takıma sahip olmak istiyor.

NBA’in popülaritesinin artmaya devam ettiği göz önüne alındığında, yeni takımların eklenmesi gerçek olabilir. Üstüne üstlük, LeBron James gibi yüksek profilli bir sahibine sahip olmak, yeni bir franchise için yerden kalkmaya çalışan mükemmel olabilir.

Birçok analist, LeBron James’i sahip olmak istediği için alkışladı, ancak içeriden bir kişi herkesin entrikasını bastırmaya çalışıyor. The Atheltic’ten Shams Charania, Pat McAfee ile yaptığı röportajda, LeBron’un yakın zamanda emekli olmayacağını düşündüğünü söyledi.

“LeBron James’in kariyerinde daha yıllar var. Sadece birkaç yılda işinin biteceğini düşünmüyorum. Şu anda oynadığı şekilde, muhtemelen 4-5 yıl daha gidebilir.”

“LeBron James’in şu anda oynama şekli 4-5 yıl daha gidebilir..@ShamsCharania#PMSLive

LeBron James kariyerini 4 yıl daha uzatabilecek mi?

New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers
New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers

Eski “baba zamanı yenilmez” deyişi LeBron James için geçerli değil. 37 yaşında 19. sezonunda olmasına rağmen hala yüksek bir performans sergilemeye devam ediyor.

Lakers bu yıl mücadelelerde adil payını alırken, LeBron onlardan çok uzaktı. Normal sezonda maç başına 30.3 sayısı, Cleveland Cavaliers’ın bir üyesi olarak 2008’de gol krallığını kazanmasından bu yana en yüksek ortalamasıydı. Bu aşamada kendini nasıl yükseltebildiğine bakılırsa Shams, LeBron’un hala tankta bir şeyler kaldığını belirtmekte haklı.

“Vegas’ta bir takım istiyorum.” 👀 @Kral James tamamen yeni bir bölümünde bir sonraki büyük hamlesine dair ipuçları #Alış veriş YARIN 9:00 PT’de YouTube’da! 📺

Uzun ve başarılı bir kariyere sahip olmanın anahtarı, vücudunuza bakmak için fazladan çaba sarf etmektir. Konu bu olduğunda, kimse LeBron’dan daha iyi değildir. Her zaman fiziksel sağlığına öncelik verdi ve otuzlu yaşlarının sonlarına girerken iyi durumda kalmasına izin verdi.

LeBron’un emekli olmasından çok uzak olmamızın bir başka nedeni de oğluyla oynamak istemesi. Meşaleyi en büyük oğluna devretme şansını elde etmesinden daha iyi bir hikaye kitabı, efsanevi bir kariyere son verebilir. LeBron, ayrılmadan önce Bronny James ile aynı takımda oynamak istediğini birçok kez söyledi.

NBA genişlemesinin yakın gelecekte olmadığı göz önüne alındığında, yıldızlar LeBron’un emekli olduktan sonra bir sahip olmaya geçmesi için mükemmel bir şekilde hizalanabilir.


Kevin McCormick tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-shams-charania-believes-lebron-james-owning-team-way-line-says-can-play-another-4-5-years?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel