Shakira, Barcelona yıldızının uzlaşmaya istekli olmasına rağmen Pique ile hiçbir şey yapmak istemiyor: Raporlar


Kolombiyalı pop şarkıcısı Shakira, İspanyol oyuncunun uzlaşmaya istekli olmasına rağmen Barcelona’nın defans oyuncusu Gerard Pique ile hiçbir şey yapmak istemiyor. El Ulusal.

Shakira ve Pique, on iki yıllık ilişkilerinin Haziran ayı başlarında sona erdiğini duyurdular ve ayrılmalarından bu yana anlaşmazlık yaşıyorlardı.

Eski çift şu anda 9 yaşındaki Milan ve 7 yaşındaki Sasha Piqué Mebarak için bir velayet savaşına karışmış durumda. Şarkıcı çocukları Miami’ye götürmek istiyor ama Barca yıldızı buna izin vermiyor.

35 yaşındaki Pique, genç bir garsonla ilişki yaşıyordu ancak bildirildiğine göre Shakira ile barışmak isteyen kadınla arasını kesti.

Ancak şarkıcı, Shakira’nın kardeşi Tonino’nun bakış açısıyla iddia edilen raporla eski sevgilisiyle barışmak istemiyor:

“Miami’ye gidebilmek için yeşil ışığı bekliyorlar.

Rapor ayrıca şunları da ekler:

“[Shakira] Stratejisini değiştirir. Çok açık bir ziyaret rejimi öneriyor, istediği zaman gidip onları görebilir. […] Onların işi imkansız. (O) onun hakkında hiçbir şey bilmek istemiyor


Gerard Pique’nin Shakira’dan ayrılması Barcelona’nın dikkatini dağıttı

Kıdemli defans oyuncusunun durumu sorunlu görünüyor
Kıdemli defans oyuncusunun durumu sorunlu görünüyor

İşin futbol tarafında, Gerard Pique’nin Barcelona’daki geleceğiyle ilgili spekülasyonlar devam ediyor.

35 yaşındaki oyuncu, şimdi Nou Kampı’nda gagalama düzenine girdiğini fark ediyor. Kulüp, tecrübeli savunma oyuncusunun posterlerini stadyumun dışından kaldırdı.

Barcelona, ​​La Liga şampiyonluğu için daha iyi bir mücadele vermeye çalışacakları için ufukta hayati bir sezon var.

Xavi Hernandez, geçen yıl Kasım ayında Ronald Koeman’ın yerine geçerek Nou Camp’ta takdire şayan bir dönüş yaptı. Blaugrana, İspanyol oyuncu atandığında dokuzuncu sırada yer alıyordu, ancak sert rakipleri Real Madrid’in 13 puan gerisinde ikinci sırada bitirmeyi başardı.

Gazeteciye göre Ben JacobsLa Liga devleri Chelsea’yi Leeds United yıldızı Raphinha’nın imzasıyla yenmeye hazır görünüyor.

Ayrıca Ousmane Dembele’nin Nou Kampı’ndaki kalış süresini uzatmanın eşiğindeler. Fabrizio Romano) ve hala Bayern Münih’in forvet oyuncusu Robert Lewandowski’ye ilgi gösteriyorlar.

Ousmane Dembélé Barselona’ya yeni indi. Haziran 2024’e kadar anlaşılan Barça ile yeni sözleşmeyi tamamlamak için geri döndü 🚨🛬 #FCBBarselona’nın nihai onayını bekleyen tam bir anlaşma var. Ousmane maaşını azaltacak.@victor_nahe 🎥⤵️https://t.co/ZbYlkQW2EK

Lionel Messi sonrası dönemde yeniden yapılanma devam ederken, yeni bir kadro gelecek sezon Xavi’nin emrinde olabilir. Bu nedenle Xavi, gelecek sezona dikkatlerinin dağılmasını istemeyecek ve Pique’nin şu anki durumu kesinlikle böyle.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/rumor-shakira-want-anything-pique-despite-barcelona-star-s-willingness-reconcile-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir