Seth Rollins Pembe Panter temasıyla dans ediyor


Seth Rollins, dans ettiği komik bir meme’ye yanıt verdi. Pembe Panter tema şarkısı bugün.

Tema müziği, eski “Pazartesi Gecesi Mesih” giriş rampasında dans ederken hayranlar eşliğinde WWE Evreninin favorisi haline geldi. Şimdi, hayranlar Seth Rollins’in enfes dans hareketlerini not aldı ve WWE Superstar’ın dans etmesi için farklı müzikler eklemeye başladı.

Geçen Pazartesi günkü RAW bölümünde, iki kez Evrensel Şampiyonu gösterişli pembe bir takım elbiseyle yüzüğe doğru yol aldı. Hayranlar, Rollins’in “damla” ve dans rutini ile mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu fark ettiler. Pembe Panter tema şarkısı. Rollins videoyu alıntılayarak tweetledi ve “panter salağının” dans hareketlerini asla başaramayacağını iddia etti.


Seth Rollins, WWE Money in the Bank’i kazanma sözü verdi

Rollins, RAW’ın bu Pazartesi günkü bölümünde, Riddle Money in the Bank Elemeleri maçını Omos’a karşı kaybettikten hemen sonra göründü. Riddle’a saldırdı ve SmackDown’daki kemer maçında Roman Reigns’e ve ardından birkaç gün sonraki eleme maçına kaybettiği için onunla alay etti. Seth, geçen hafta 2 Temmuz’da AJ Styles’ı yenerek merdiven maçına katılma hakkı kazandı.

Kadrodaki Roman Reigns’i yenebilecek tek süperstar olduğunu iddia etti ve yeni Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu olmaya yemin etti. Seth Rollins ve Reigns, şimdi All Elite Wrestling’de Jon Moxley olarak bilinen Dean Ambrose ile birlikte The Shield grubunun üyeleri olarak ana kadroya giriş yaptı.

Seth, Money in the Bank Ladder Match’i zaten kazandığına ve geçmişte Roman Reigns’e para yatırdığına dikkat çekti. WrestleMania 31’de Lesnar & Reigns arasındaki ana etkinlik sırasında, eski Shield kardeşini Evrensel Şampiyonluğu kazanmak için tuşladı.

youtube kapağı

Seth Rollins, Drew McIntyre, Sheamus ve Omos, şu ana kadar erkekler Money in the Bank merdiven maçına katılmaya hak kazandı. Money in the Bank’i evrak çantasıyla bırakabilecek birkaç süper yıldızı bozduk ve buna buradan göz atabilirsiniz.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada

canlı anketCANLI ANKET

S. Seth Rollins’in Money in the Bank’ı kazanacağını düşünüyor musunuz?

Şimdiye kadar 28 oy

Brandon Nell tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar