Seth Rollins – Cody Rhodes maçında WWE hayranlarının masaları için tezahürat yapan Jim Cornette


Eski WWE kişiliği Jim Cornette, profesyonel güreşçileri masaları güreşçilerden daha popüler hale getirmek için eleştirdi.

WWE Hell in a Cell’de hayranlar, Cody Rhodes ile olan maçındaki topuk olan Seth Rollins’i, birincisi masayı ortaya çıkardıktan sonra alkışladı. Ancak, diğer zamanlarda tamamen Rodos’un gerisindeydiler, bu da masaların kullanılmasını izlemeye hevesli olduklarını gösteriyordu.

kornet, üzerinde Jim Cornette’in Arabaya Servis Arabasımasaların profesyonel güreşin ayrılmaz bir parçası haline gelmesinden yakındı:

“Topuk Seth Rollins’in masayı ringin altından iki kez çekip çıkaran adam olduğunu fark ettiniz mi – ve ikisi de Chicago’da, Philadelphia’da değil, ama masayı her çektiğinde, Hayranlar çılgınlar gibi tezahürat yaptı. Aksi takdirde bu maça sizin istediğiniz gibi tepki veriyorlardı, Cody’nin arkasındaydılar ve onun için tezahürat yapıyorlardı ve bilirsiniz, mazlum için tezahürat yapıyorlardı.”

O devam etti:

“Ama, ne zaman masalar – güreşte masaları sikişen güreşçilerden daha popüler hale getirdik, çünkü şimdi kim olursa olsun, Rahibe Teresa ya da bu masum altı aylık bebek, onları bir sınavdan geçireceğiz. İnsanlar tezahürat yapacak çünkü masalar güreşçilerden daha popüler. Bunu Seth ve Cody yapmadı, güreşe karışan herkes mobilyalara dayanamadı.” (2:55’ten 3:52’ye kadar)

youtube kapağı

Maç sırasında Cornette, Dusty Rhodes sahnesine bir geri dönüş olduğu için bullrope’u beğendi.


Hell in a Cell’de masalar açıldığında WWE hayranları neden tezahürat yaptı?

Rollins ve Rhodes arasındaki WWE Hell in a Cell maçında masalardan balyozlara ve hatta bullrope’a kadar çeşitli harici nesneler kullanıldı.

Chicago kalabalığı “Teşekkürler, Rollins“Gecenin erken saatlerinde Madcap Moss ile Happy Corbin arasındaki maç sırasında masa talep ettikleri için. Rollins mecbur kaldıktan sonra kalabalık ona teşekkür etti.

Cody büyük bir acı içinde kırbaçlanıyor ve Chicago, bir masa bulduğu için size Rollins’e teşekkür ediyor.

Cody Rhodes sonunda Seth Rollins tarafından masanın üzerinden atıldı, ancak ilki Rollins’e birkaç Cross Rhodes indirip balyozu kullandıktan sonra kazandı.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen Jim Cornette’in Drive-Thru ve H/T Sportskeeda’ya atıfta bulunun.


MJF, AEW’de Tony Khan’a karşı tartışmalı bir figürle aynı hizaya gelebilir mi? bunu duymak eski bir WWE yazarı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-jim-cornette-wwe-fans-cheering-tables-seth-rollins-vs-cody-rhodes-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel