Serena Williams, Eastbourne’da çiftlerde galibiyetle tenise geri dönüyor | Tenis Haberleri


23 kez grand slam şampiyonu, sağ bacağındaki sakatlık nedeniyle Wimbledon’da ilk turda emekli olmak zorunda kaldıktan 12 ay sonra geri dönüşünü yaptı.

Son Güncelleme: 21/06/22 21:01

Serena Williams Salı günü tenise muzaffer bir dönüş yaptı

Serena Williams Salı günü tenise muzaffer bir dönüş yaptı

Serena Williams, Rothesay International Eastbourne’da Marie Bouzkova ve Sara Sorribes Tormo’yu 2-6 6-3 13-11 çiftler galibiyeti için Ons Jabeur ile ortak olduktan sonra tenise muzaffer bir dönüş yaptı.

23 kez grand slam şampiyonu, sağ bacağındaki sakatlık nedeniyle Wimbledon’da ilk turda emekli olmak zorunda kaldıktan 12 ay sonra geri dönüşünü yaptı.

Williams ısınmak için zaman ayırdı, ancak kısa süre sonra eski halinin parıltılarını gösterdi ve yeni çiftler ikilisinin Devonshire Park’taki son 16 beraberliklerinde bir zaferle başlamasına yardımcı olmak için çok sayıda vole kazananı vurdu.

Williams anlattı BBC: “Ons ile oynamak çok eğlenceliydi. Eğlendik. Rakiplerimiz harika oynadı ve biz de orada kalmaya çalışıyorduk.”

Wimbledon’da birlikte çiftler oynayıp oynamayacakları sorulduğunda Williams, “Bu şovu yolda yapıyoruz! Hayır, her seferinde bir gün alıyoruz.

Boulter, kariyerinin en iyi galibiyeti için Eastbourne’da Karolina Pliskova’yı mağlup etti

Katie Boulter, Eastbourne'da üçüncü tura yükseldi

Katie Boulter, Eastbourne’da üçüncü tura yükseldi

Dört numaralı İngiliz Katie Boulter, geçen yılki Wimbledon finalisti Karolina Pliskova’yı Rothesay International Eastbourne’un ikinci turunda atmak için neredeyse ilk set simitinin acısını yaşamaktan geri döndü.

25 yaşındaki oyuncu yarım saat içinde dünyanın yedi numarasına 5-0 gerileyerek yedi numaraya yükseldi, ancak tahtaya çıktıktan sonra, dramatik bir saniye sırasında Merkez Kort kalabalığını birkaç kez ayaklarından indirmeden önce Çek ile birlikte kaldı ve üçüncü set.

Boulter, geçen hafta Birmingham’da Alison Riske karşısında kariyerinin en iyi kafa derisini elde ettikten sonra 1-6 6-4 6-4 galibiyet elde etmek için 19 kırılma noktası fırsatından beşini kullanabildi ve harika formunu devam ettirdi.
Kaynak : https://www.skysports.com/tennis/news/12040/12638124/serena-williams-marks-return-to-tennis-with-doubles-win-at-eastbourne

Yorum yapın

SMM Panel