Serbest bırakılan yeteneğin AEW Full Gear 2022’de yer aldığı bildiriliyor


Raporlara inanılacaksa, eski AEW yıldızı Marko Stunt bu geceki AEW Full Gear etkinliğinde bulunabilir.

Marko Stunt, Jungle Boy ve Lucchasaurus ile birlikte 2019’da başlayıp 2022’de promosyondan ayrılana kadar Jurassic Express’i kurmasıyla tanınıyordu. Jungle Boy ve Lucchasaurus’un birlikte AEW etiket unvanlarını aldığı Christian Cage’in yerine.

AEW, Marko Stunt’ın sözleşmesini yenilemeyecek.“Christopher Daniels tarafından arandı ve kendisine büyüyen kadro ve “bütçe kesintileri” nedeniyle onu yenileyemeyecekleri söylendi. Bölünme dostane oldu ve konuşma iyi gitti. ”- aracılığıyla @FightfulSelect

Tony Khan sözleşmesini yenilememeyi seçtiğinde Stunt şirketten ayrılacaktı ve Marko, kendisiyle promosyon arasındaki iletişimin sonlara doğru bozulduğu gerçeğiyle açık sözlüydü.

Mücadeleci Seçim Full Gear için şehirde olduğunu bildirdi. Gösteri için aday olup olmadığı söylenmemiş olsa da, kendisini Jungle Boy ve Lucchasaurus arasındaki karşılaşmanın içinde bulabilir.

Orman Çocuğu Jack Perry ve Lucchasaurus bu akşam PPV’de CANLI YAYINLA ÇELİK BİR KAFESTE kilitlenecekler. #AEWFullGear!Tahminler?

Lucchasaurus, Jungle Boy’a ihanetinde Christian Cage’e katıldıktan sonra eski şampiyonluk kazananları karşı karşıya gelecek. Jungle Boy maskeli dinozorun All-Atlantic unvanına mal olurken, Saurus eski ortağının All Out’ta Christian’la olan çatışmasına mal oldu.

Full Gear’da çelik bir kafesin içinde buluşacaklar.

Bir Marko Stunt dönüşü için heyecanlı olur muydunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.


Sportskeeda Güreşinin SONRAKİ YÜZÜ SİZ olabilirsiniz. Buraya Tıkla nasıl olduğunu öğrenmek için!

Buraya Tıkla Drew McIntyre’ın Royal Rumble’ı kimin kazanacağını düşündüğünü öğrenmek için. O gerçek bir güç merkezi!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/rumor-possible-spoiler-released-talent-reportedly-present-aew-full-gear-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir