Serbest bırakılan WWE yıldızı, Baron Corbin ile gerçek hayat sıcaklığına sahipti


The Authors of Pain (AOP) etiket ekibinin yarısı olan Rezar, bir keresinde WWE’de birlikteyken Baron Corbin ile yüzleştiğini açıkladı.

WWE’nin yeni ana kadro süper yıldızları, ilk Avrupa turlarında genellikle otobüsten otele kasalar dolusu bira taşırlar. Gerçek adı Gzim Selmani olan Rezar, bu gelenekten habersizdi ve otele varır varmaz yemek salonuna gitti.

hakkında konuşmak Renee Paquette’in The Sessions podcast’iRezar, Baron Corbin’in kendisine “genç çocuk” dediğini ve biraları toplamasını söylediğini hatırladı. Eski RAW Takım Şampiyonu, iş arkadaşının ses tonunu beğenmedi ve hemen ona seslendi:

“‘Herkesin önünde bana genç çocuk mu diyorsun? Ciddi misin?’ Ben de bütün kalabalığın önünde ‘Baron, buraya gel dostum’ dedim” dedi Rezar. “Herkes sustu. ‘Buraya gel, cidden benimle böyle mi konuşuyorsun?’ dedim. ‘Özür dilerim’ diyor, bu, bu, değil mi? ‘Öyle demek istemedim ama yaptım’ [carried the beers]herkes yapıyor…”

Akam ve Rezar, ana kadroya çıkışlarından yedi ay sonra, 5 Kasım 2018’de RAW Takım Şampiyonasını kazandı. Avrupa turunda Rollins’e karşı iki-bir handikap maçında kemerleri Dean Ambrose ve Seth Rollins’ten aldılar.


AOP ile sorunu olduğu iddia edilen tek kişi Baron Corbin değildi

AOP, 10 Aralık 2018’de kemerleri Chad Gable ve Robert Roode’a kaybetmeden önce 34 gün boyunca RAW Takım Şampiyonası’nı elinde tuttu.

Rezar, soyunma odasının bazı üyelerinin RAW Takım Şampiyonları olarak elde ettikleri başarının ardından AOP’den hoşlanmamaya başladığını da sözlerine ekledi.

“Biz sadece havalıydık, ama insanlar yeni olduğumuz ve Şampiyon olduğumuz için gerizekalı olmaya başlayacağımızı düşündüler,” diye devam etti Rezar. “Yapmadık, Şampiyon olarak hala en iyi adamlardık. Şampiyon olup olmadığımız umurumuzda değil, belli ki herkes senaryoyu biliyor, bu yüzden umursamıyoruz. Bu gerçekleştiğinde birçok insanın farklı bir yöne döndüğünü gördük.”

AOP, yayınlarını WWE 4 Eylül 2020’de. Şirket kalmalarını istemesine rağmen Akam ve Rezar, COVID-19 salgını sırasında aileleriyle birlikte evde kalmaya karar verdi.

Jimmy Hart, aşağıdaki Sportskeeda Güreşi röportajında ​​Baron Corbin’i yönetmek istediğini söyledi:

Serbest bırakılan WWE yıldızı, Baron Corbin ile gerçek hayat sıcaklığına sahipti

Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen The Sessions’a atıfta bulunun ve deşifre için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Colin Tessier tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. WWE’de AOP’yi beğendiniz mi?

Şimdiye kadar 128 oy

yorum simgesi2 yorum