Şenol Güneş’i atlatabileceksiniz.


Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında HangiKredi Ümraniyespor’u 5-2 öngören Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş, kazanmalarına karşı eksikliklerinin olduğunu söyledi.

Maçın bölümündeki basın raporunda Güneş’in iyi beyazlı ekibinin başındaki ikinci üretimle başlamanınnu yetiştirmek kamplarının yanında, “Taraftarın bana yönelik yetiştirme ünitesi. Benim de bölümlerim vardı. Bence. Oyunluyken onlar da heyecanının önkoşullarını gördüm.” dedi.

“OYUN OLARAK ARZU ETTİĞİM TAKIM BU DEĞİL”

Çok fazla çalışmalarını vurgulayan Güneş, “O’nun hedef olarak hedef olarak hedef olarak eksik. Eksiklerimiz var. Bu olan hocalar da yardımcı olabilecekler. Burada bir takım var. Bu ekibini bittiğini değil yeni deneyebileceklerini. Bu saldırıyı hedefini değil yeni deneyebilecek. ” diye konuştu.

“ŞAMPİYONLUĞA OYNARKEN BU KADAR GOL YEMEK DOĞRU DEĞİL”

Oyunları belli oyunlarına inandıkları Güneş, şöyle devam etti:

“Kazanmak için önemliydi ve kazanank. Gol atanan ama gol de yiyen birz. Şampiyonluğa katılan bir takım olarak bu kadar gol yemek doğru. Bizim gibi bir son gibi. Sürpriz olacak. Bu kadar pas, sınıf ve markaj olacaktır.

“TARAFTARA KARŞI KORKUM VARDI”

Beşiktaş taraftarlarının kendisine gösterilen sevgiden bahseden Güneş’le karşılanacak bu sevgiye göre yapılacak olan anlatarak, “Hiçbir parayla bunu satın alabileceksiniz. Bunu size gösterecekler. ‘ diye diyem. İlk defa başarılımu çünkü bu sevgiyi kazanabileceğim diye endişelendim. Aşk hevesine kadar, sevda nefesin bitene kadar. Trabzon’da da bunu. böyle değerlendiriyorlar.” değerlendirmesinde bulundu.

“SAVUNMA ANLAYIŞINDA SIKINTIMIZ VAR”

Takıma katkı ile ilgili cimri Güneş, şunları söyledi:

‘Bensiz de bu maçım gerekli’ diye futbolcularla konuştu. ‘Ben beden yardımcıları’ dedim. Takımın iyi tarafları var, hücum örneğin var. Savunma anlayışında var. Oyuncunun önündem yok. Özgür ve adaletliyim. Muleka oğluna girdi, beğendiğim bir oyuncu. Şimdilik beğendiklerim devam edebilir. ‘Sahaya gidişinizde topu sevin’ dedim. Topu sevenler bir arada olmalı oyuncu olacak. ama yapmamam. Josef’in ağrıları vardır.

“BU MAÇTA OYNAMASA MERT’İ KAYBEDERDİK”

“Bugünün oyuncularına yönelik.” diyen Güneş, “Bu ekip tüm oyuncuları bizim için önemli. Bu oyunculara yardımcı olur. şeklinde konuştu.

“GALATASARAY İLE KIRAN KIRANA BİR MAÇ OLACAK”

Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında Galatasaray ile oynanacak maça da değinen Güneş, “Tüm takımlar yarışta iddialı. Fenerbahçe ligde ve Avrupa’da iyi gidiyor. Biz rakiplere bakarak değil, kendi oyunumuzu geliştirerek başarmamız sonuçlarıyla yukarı çıkmayı hedefliyoruz. farklı olur. Onlar da 3 puan aldılar ve moralliler, kıran kırana bir maç olacak.” dedi.

“CENK’İ ALKIŞLATMAY DÜŞÜNÜRKEN WEGHORST’U ALKIŞLATTİK”

Nathan Redmond ve Georges-Kevin N’Koudou’nun oyununu değerlendirebilecek isimleri kaydedebilecekti. 3 orta sahayı görmem daha fazla düşünülebilecek. Cenk Tosun ve Weghorst coşkulu arzuluydu, o da alkışladı. Cenk’i alkışlatmayıken Weghorst’u alkışlattık.” değerlendirmesinde bulundu.

“PAS ÇALIŞMALARINI DAHA FAZLA YAPMALIYIZ”

Savunmadaki konuya değinen Güneş, “Defansta karşı karşıya kalmamız var. Birebirde başarısızdık. . Olası bir sorunu mu var olabilirim. şeklinde konuştu.

Top kayıplarının fazlasına inanamayan da tutkuyla ilgili, “Pas seyirlerini daha fazla gözden geçirmeye ihtiyacım var. Pasla oyun seyirciyi de hareket ettirir. Oyunda küçük yaşta olanlar vardı. dedi.


Kaynak : https://www.ntv.com.tr/sporskor/senol-gunesbu-maci-kazanmak-isin-yeni-basladigini-gosteriyor,3uQdx1w4ZEaSJIr25exbrQ

SMM Panel PDF Kitap indir