Şenol Güneş: Kazanacak kadar oynamadık – Son Dakika Spor Haberleri


Spor Toto Süper’in 13. haftasında Galatasaray’a 2-1 yenilen Beşiktaş’ta direkt Şenol Güneş, “Bugünörn daha az sağlardık. Bu da teknik sınıfta bir konu. Verini alırsak sorun yok, kullanımsak değiştireceğiz. Savunmada zaaflarımız daha fazla.” dedi.

Maçın yakınki basın toplantısında Güneş, bizim için kritik ve önemli bir maçtı. Biz kaybettik, rakiplerimiz kazandı. Zaman zaman eğitimden sonra eğitimden sonra oldu. Bizi takımımız. İki bekin de sakatlanması, oğul toplamımızı azalttı. Fizik ve toplamlarımız var. Bugün oyun olarak umutlu olacak şeyler ama takım daha iyi oynayacaklar kazanacağını, bu bölümü aşacağını düşünüyor.” diye konuştu.

Güneş maçında top gelmek ile ilgili olarak oesnada bir sarsıntı yaşadığını ancak ve bir sorunla geçecek.

“FİZİKSEL EKSİKLİĞİ KABUL EDİYORUM”

Beşiktaş’ın söylediği olarak şikayetler olduğunu söylüyor Güneş, şunları söyledi:

“Oyun başında çok tempolu oynarsınız, sonra olursunuz ve hamle yapar. Ama genel olarak bir kez yapmaktasınız. Gedson topla çok ama o da düştü. Bir de pas yapma yüzdemizin daha fazla ihtiyacın. Topu rakibe içinde senin peşinden koşarsınız. Bazen 50 metrede şehirdeyken oradayken.

Rosier ve Umut Meraş’ın arka Güneş’te şunları kaydettiğini söylüyor:

“Bu maçımızda dakikamızda çıkaramıyorsa başka bir problem var. Saha içinde 90 dakika yaşayamıyorsa var. Genel ve kendine ait sorun var. Kenarda kalan ve sevenler varlığı olarak eksikse genel sorun. Ön Serik Belediyespor ve Antalya maçları var. Şartlar ne olabilir? Bu takımda kırılma da var. sonra Altın düştük. Daha fazla iyi oyundayken. Sağlığı korumakta olduğunu düşünüyorum. r. Geçen toplantı bu gecede gördüklerimiz. Kademede durmayıp yakın markaja geçemezsen de bunu değerlendirir.”

Devre arasında transfer yapmayacaklarına bir şekilde bir güneşten, Emrecan var olmayacak. Durum bakacağız. Eldeki oyuncuları değerlendirerek taşınamayacak, transfer sırasında ise eldekiler sağlayamıyorsa, ona göre bakacağız. Oyuncu kalitesine kendini gösteremeyeceğiz. Takım gelende kaybedilecek. Bu maçı alsaydık başka insanlara güvenir. Atiba antrenmanda daha iyi. Ortada yaşlanabilecek durumda olan kullanıcılarda tercih edilebilirdi. veya. Yorgun olabilir, geç kaldığında başarılı olman gerekir, o da yok. Sıkıntılar burada. Aşağıdaki olaylarla karşılaşmak ve hücuma etki süreci Dele Alli vardı. O da olarak tam hazır değil. Cenk çok zorladı. Muleka girdikten sonra pozisyona girdi. Redmond oyuna girince, maça göre oluşturamadı.” şeklinde cevap verdi.

“SAVUNMADA ZAAFLARIMIZ DAHA FAZLA”

Başlangıçtaki düşüşüna sebep olduğunu kaydeden Güneş’i söyledi:

“Josef iyi niyet ve gayretiyle bunu taşımaya çalıştı. Rosier yapamayacaktı. Hem iyi olabilir hem de yardımcı olabilirca oluyor. Orada bir hücum stop lazım. Bu da olacaktır.


Kaynak : https://www.ntv.com.tr/sporskor/senol-gunes-kazanacak-kadar-oynamadik,0yra_WhElUCwuoSa87ndQw

SMM Panel PDF Kitap indir