“Sen o kadar özel değilsin” “Hiç özür yok mu? Vay canına”


Boston Red Sox atıcısı Chris Sale bir sakatlıktan kurtuluyor, ancak bu rehabilitasyon yolda rahatsız edici bir şekilde kamuya açık bir şekilde çarptı. Rehabilitasyonunun bir parçası olarak Worcester Red Sox’u seçtikten sonra, Chris Sale televizyonda bazı hayal kırıklıklarını ortadan kaldırdı.

Bir şekilde hızla viral hale gelen videoyu görmeyenler için, Bleacher Report onu Twitter’da yayınladı.

En iyi ihtimalle, bu bir hayal kırıklığının serbest bırakılmasıdır. Sale birkaç yıldır sakatlıklarla mücadele ediyor. Sale, tepedeki günü hakkında olduğu kadar, filme yakalanan savunmasız an konusunda da heyecanlı görünüyordu. Yorumları Jomboy Media tarafından Twitter’a gönderildi.

Chris Sale, rehabilitasyona başlamasının ardından ortaya çıkan videoya yorum yaptı

Sale’den gelen yanıt, geri dönen yıldızlarından daha fazla soğukkanlılık görmeyi uman Boston Red Sox hayranlarıyla pek iyi olmadı.

@JomboyMedya Ne? İşe gidersem, kötü bir gün geçirirsem ve duvarları yıkmaya başlarsam işsiz kalırdım. sen o kadar özel değilsin

Hem organizasyon için yeni bir televizyon satın alırken hem de takım arkadaşlarını pahalı bir yemeğe çıkarırken taraftarlar erteledi. Destekçilerinin zihni dışında önemli bir zarar verilmedi.

Sporculara yapılan muamele ile ortalama bir çalışan arasındaki fark, birçok taraftar sorununun can alıcı noktası gibi görünüyor. Sürahi inanılmaz bir baskı altındayken, birçok kişi sonrasında biraz daha tövbe etmesini diler.

Chris Sale’in yorumları Boston Red Sox hayran kitlesini üzdü

Boston Red Sox - New York Yankees
Boston Red Sox – New York Yankees

Taraftarlar, spor yıldızlarından tutku ve yoğunluk görmeyi severler, ancak bir sınır vardır. MLB’de kazanmak için yoğunluğa ihtiyacınız var, ancak bu kadar ileri gittiğinizde dikkat dağıtıcı oluyor.

Boston Red Sox muazzam bir sıcak çizginin ortasında. Kendileriyle New York Yankees ve Toronto Blue Jays arasındaki farkı kapattılar. Yedi kez All-Star atıcısının eklenmesi, onları Amerikan Ligi Doğu tacı için yeniden çekişmeye sokabilir. Bu patlamadan sonra taraftarlar, MLB takımına yeniden katılması konusunda temkinli.

Artan baskıya rağmen odaklanmış ve sakin kalabilmek, herhangi bir ücretsiz MLB oyuncusunun ayırt edici özelliğidir. Chris Sale’in patlaması ve buna tepkisi, bekleyen dönüşü için heyecanlı olan birçok kişinin cesaretini kırdı.

Yorumlara rağmen, MLB’de oynamayı Bank of America’da çalışmakla karşılaştırmanın gerçekten bir yolu yok. Profesyonel bir spor liginde bu kadar çok göz üzerinizdeyken, baskı her zaman farklı olacaktır.

Chris Sale’de gördüğümüz gibi bir duygusal patlama her zaman çeşitli tepkiler çeker. Durumla ilgili yorumları ortaya çıktıktan sonra, üzülen hayranları sakinleştirmek için çok az şey yaptılar.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/you-re-special-bud-no-apology-all-wow-chris-sale-s-response-following-viral-meltdown-shocks-fans?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir