“Sen 6 yaşındayken ben sessiz maç izliyordum”


Brooklyn Nets forveti Kevin Durant, bazı medya mensuplarına saldırdıktan sonra interneti kırdı. KD, oyunu daha da kötüleştirdiklerini söyledi ve analist Shannon Sharpe açıklamaya istisna getirdi.

Durant, Stephen A. Smith’in çekimlerinden birine üzüldü ve bunu Twitter’da duyurdu. Bunu yaparken, Skip Bayless ve Sharpe’ı sohbete sürükledi.

Benim teorim, Steve, Skip ve Shannon gibi adamların oyunu daha da kötüleştirdiği yönünde. Stephen ve Michael gibi playalar oyunu sadece ileriye götürebilir. twitter.com/firsttake/stat…

“Undisputed: Skip and Shannon”da Sharpe, KD ile bir ileri bir geri gitmeyeceğini söyledi. Ancak KD’nin sahip olduğuna inandığı fikri düzeltmeye hevesliydi.

Sharpe, “KD’nin görüşüne saygı duyuyorum” dedi. “Televizyonda söylediğim şeylere katılmayabilir. Kötü niyetli olmak için yolumdan çekilmiyorum. Benim işim bir fikir sunmak, güçlü bir fikir, gördüklerime dair güçlü bir eleştiri. Bir adam iyi oynarsa, İyi oynadı derim, iyi oynamadıysa iyi oynamadı derim.

“Kevin Durant ile yaşadığım sorun şu ki, basketbol oynamadığım, futbol oynadığım ve madalyalarımı orada kazandığım için bu fikre sahip olması, ‘NBA bilgisini Twitter’dan alıyor. .’ Hayır, KD, sen altı yaşındayken ben sessiz maç izliyordum.

“Çünkü senin yaşına yakın çocuklarım var ve sen yaşadığın sürece televizyon izliyorum ve oyunu oynuyorum. oynamadığımızı düşünürsek haksızlık olur, sadece gördüklerime dayanarak söylüyorum.

“Kevin Durant ile sahip olduğum tek şey bu. Kevin Durant, söylediğimiz bazı şeylerden hoşlanmıyorsa benim için sorun yok. Bu konuda rahatım. Bu onun fikri. Ama geri adım atacağım yer şu. bilgimi twitterdan alıyorum.

“Hayır, bilgimi ve anlayışımı yaklaşık 40 yılı aşkın süredir maçı izlemekten, izlemekten ve ne olması gerektiğini ve ne olmamasını görmekten alıyorum ve sonra size bu konudaki fikrimi söylüyorum. “

youtube kapağı

Pek çok oyuncunun derisi kalın değildir, bu yüzden ağır bir şekilde eleştirildiklerinde tepki verirler. KD için hayranlarıyla bile bir Twitter kavgasından asla çekinmedi.


Kevin Durant geçmişte analistlerle görüş alışverişinde bulundu.

Brooklyn Nets'ten Kevin Durant
Brooklyn Nets’ten Kevin Durant

Durant, duruşu hakkında sesini yükseltti ve bu, medya kişilikleriyle rekabete yol açtı.

Skip Bayless’ın sürekli desteğine ve övgüsüne rağmen, KD bir keresinde ona “Seni gerçekten sevmiyorum” diye tweet attı.

senden gerçekten hoşlanmıyorum twitter.com/RealSkipBayles…

Daha yakın zamanlarda, Nick Wright ile bir değiş tokuşta yer aldı ve Wright’ı KD’nin onu sevip sevmediğini merak etti. Bu çağrıların kötü niyetli olmadığını belirtmekte fayda var.

Durant, saha dışındaki faaliyetlerine bakılmaksızın en üst düzeyde performans göstermeye devam etti. All-Star forveti, 2021-22 sezonunu hayal kırıklığı yaratan bir sonla bitirdi ve gelecek sezon daha iyi bir koşuya sahip olmak isteyecek.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-i-watching-games-without-sound-like-6-shannon-sharpe-believes-kevin-durant-called-didn-t-play-nba-says-kd-doesn-t-like-opinions?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel