Seattle Mariners taraftarları, takımın 2020 Yılın Çaylağı Kyle Lewis’i Cooper Hummel karşılığında Arizona Diamondbacks’e takas etmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı.


Seattle Mariners, Cooper Hummel karşılığında bir zamanlar gelecek vaat eden Kyle Lewis’i Arizona Diamondbacks’e takas etti. 2020’de Kyle Lewis, Amerikan Ligi için Yılın Çaylağıydı ve mükemmelliğe hazır görünüyordu. Bunun yerine, yaralanmalar MLB kariyerini raydan çıkardı ve sahada kalmak için mücadele etti. Sahadayken mücadeleleri sadece devam etti.

Lewis için Seattle’da işler yolunda gitmedi, ancak şimdi Arizona’da düşük beklentilerle yeni bir başlangıç ​​yapacak. Buna karşılık, Cooper Hummel, Mariners’a katılmak için Kuzeybatı Pasifik’e giden pek çok avantajı olan genç bir oyuncu. Küçük liglerde baskındı, ancak büyüklere geçiş yapmakta zorlandı.

Bu ticaretin haberi, Twitter üzerinden Jeff Passan tarafından verildi.

Ticaret haberleri: Seattle Mariners ve Arizona Diamondbacks, ESPN’e konuşan kaynaklara göre dış saha oyuncusu Kyle Lewis’i Arizona’ya ve dış saha oyuncusu/yakalayıcı Cooper Hummel’i Seattle’a gönderecek bir takas üzerinde anlaştı. 1’e 1 değişim.

Bu, çoğu Lewis’in işleri tersine çevirebileceğine inanan Mariners hayranları için hayal kırıklığı yarattı. Gelecek vaat eden bir kariyeri raydan çıkaran yaralanmalar, hiçbir sporseverin görmek istemediği bir şeydir. Lewis sadece iki yıl önce Yılın Çaylağıydı ve pek çok kişi onun geri dönüşünün çok daha büyük olması gerektiğini düşünüyor.

Bu berbat bir ticaret Jerry. twitter.com/dkramer_/statu…

Neyse ki, bu takas Lewis’e MLB seviyesinde katkıda bulunup bulunamayacağını görmesi için ikinci bir şans vermeli. Arizona Diamondbacks, 2022’de mücadele eden bir takım. Lewis gibi bir oyuncuyu takıma eklemek iyi bir hamle. 2020’deki formuna geri dönebilirse kadroda harika bir genç oyuncu var. Olmazsa, en azından çok yetenekli bir oyuncuya şans verirler.

@DKramer_ @JeffPassan Tanrım… güçlüler nasıl da düştü. Kyle Lewis çok iyiydi. Umarım mükemmelliğe geri dönüş yolunu bulur.

Whelp şimdi üzgünüm.. K-Lew’i çok seviyorum! twitter.com/dkramer_/statu…

Lewis’in dizindeki sakatlığın böyle umut verici bir kariyeri raydan çıkarması gerçekten çok yazık. Yıldızlığa yönelmiş göründü. Belki yine oraya gelir. twitter.com/jeffpassan/sta…

Cooper Hummel ilginç bir vaka ve Seattle Mariners ile nasıl performans gösterdiğini görmek ilginç olacak. 2022’de küçüklerde baskın olmaktan büyüklerde mücadele etmeye geçti. Bu, oyuncular için her zaman kolay bir geçiş değildir ve Mariners’ın ona bu konuda yardımcı olabileceğini umarız.

Cooper geçen sezon 0,176’ya ulaştı ama Kyle o harika çaylak sezonundan sonra hep incindi, bu yüzden bu konuda nasıl hissedeceğimi bilmiyorum. #SeaUsRise twitter.com/dkramer_/statu…

bu berbat twitter.com/DKramer_/statu…

Kyle Lewis’in artık OF oynama yeteneğiyle ilgili önemli soru işaretleri var, ancak sopanın olumlu tarafı var. Diamondbacks için DH olabilir. Hummel, AAA’yı domine eden 27 yaşında bir C/OF. 2022’de zorlu MLB başlangıcı. Yarasa hızına sahip aletli bir oyuncu. OF imo’da daha iyi. Çok yönlülük öder. twitter.com/JeffPassan/sta…

Seattle Mariners genç bir takım ve Arizona Diamondbacks ile yapılan bu ticaret, onların hala geleceğe baktıklarını gösteriyor.

Arizona Diamondbacks ve Seattle Mariners bu ticaretten kazançlı çıkacak

Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers - Birinci Oyun
Arizona Diamondbacks – Los Angeles Dodgers – Birinci Oyun

Cooper Hummel’in sağlıklı bir Kyle Lewis kadar avantajı yok. Ancak Hummel’in çağrıldığında sahada olma şansı daha yüksek. En iyi senaryoda, Hummel’in gelişimi devam ederken Lewis’in sağlık sorunları çözülür.

Seattle Mariners ve Arizona Diamondbacks, bu ticaretle dünyayı şok etmedi, ancak çok uzun yıllar sonra ortaya çıkabilir.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-don-t-understand-one-all-this-trade-seems-really-bad-seattle-mariners-fans-disappointed-team-trading-2020-rookie-year-kyle-lewis-arizona-diamondbacks-cooper-hummel?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir