Sean O’Malley, UFC 276’dan sonra Nate Diaz’ın mürettebat üyesiyle olan tartışmayı ayrıntılarıyla anlattı


Sean O’Malley’nin UFC 276’daki gecesi, Pedro Munhoz’a karşı mücadelesinin kazara bir göz dürtmesinden dolayı el sallamasının ardından biraz hayal kırıklığı oldu. O’Malley’nin en son podcast’ine dayanarak, en azından partilerin kulağa eğlenceli geliyordu.

Yeni bir bölüm sırasında TimboŞekerGöster, O’Malley ve koçu Tim Welsh, Nate Diaz ve ekibiyle karşılaştıklarında, yalnızca Diaz’ın ekibinin rastgele bir üyesinin sorun çıkarmaya çalıştıkları bir anı tartıştılar. O’Malley dedi ki:

“O küçük Nate’in kulüpteki arkadaşını hatırlıyor musun? Kim olduğunu bile bilmiyorum ama Nate’in tayfasından biri. Ama Gilbert Melendez’i gördüm, Gilbert solgundu ve ‘Hayır, biz iyiyiz kardeşim’ dedi, sonra Jake Shields yanıma geliyor ve ‘Biz iyiyiz kardeşim’ diyor. Tüm mürettebatı çok havalıydı. Nate benimle hiçbir şey yapmak istemedi çünkü bence bu onun oğlu ve Nate’in Nate’iydi.”

Nate Diaz’ın arkadaşının bir şeyler başlatmaya çalıştığı tek kişi O’Malley değildi. Görünüşe göre, isimsiz maiyet üyesi, sinek siklet şampiyonu Deiveson Figueiredo ile de bir şeyler başlatmaya çalıştı.

“Nate’in arkadaşlarından biri geliyor ve bunu Figueiredo’ya yapmaya çalıştığını söylüyor, sadece bir şey yaratmaya çalışıyor, anlıyorum. bir tür ruh hali ve bu beni çabucak içine soktu.Çıkmak zorunda kaldım… Gilbert ve Jake Shields’i orada görmek hoşuma gitti ve onlar bana deri veriyorlardı ve biz de karşılıklı olarak ‘Wassup orospu çocuğuyuz’ *er, biz erkeğiz.’ Keşke onlarla çekim yapabilseydik, ama o küçük çakal…”

Sean O’Malley ve Tim Welch’in UFC 276’dan sonra Nate Diaz ile buluşmayı tartışmasını izleyin:

youtube kapağı

Sean O’Malley hala Pedro Munhoz’un nakavt olmaktan kurtulmak için faul taklidi yaptığını düşünüyor

Sean O’Malley, Pedro Munhoz’a karşı mücadelesinin nasıl sonuçlandığına daha da sinirleniyor. O’Malley, Munhoz’un dövüşü bitiren göz dürtmesini süslediğine inanmakla kalmıyor, aynı zamanda daha erken bir düşük darbenin de sahte olduğunu söylüyor.

yeni bir bölümünde BromalleyO’Malley dedi ki:

“Gözüne yumruk attıktan hemen sonra bir tekme attım, kemer hattına indim. Daha önce de kafayı yedim, bardağı hissediyorum. Deliden vurmadım. Bu sahteydi. faul. Karnından vurdum. Anında, fındıklarını tutmadı, gözünü tuttu. O alçak vücut vuruşunu yapıyordu, yumrukladığım gözü için zaman ayırın.”

Sean O’Malley’in kardeşiyle Pedro Munhoz dövüşünü tartışmasını aşağıda izleyin:

youtube kapağı

O’Malley, Munhoz’un sol gözünü incittiği konusunda haklı olsa da, Brezilyalı dövüşçü tarafından sağlanan tıbbi belgeler, O’Malley’nin dürttüğü sağ gözünde kornea yırtığı olduğunu doğruladı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-sean-o-malley-details-altercation-nate-diaz-crew-member-ufc-276?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir