Sean O’Malley, UFC 276’da yargıçları eleştiriyor


Sean O’Malley, Nelk Boys podcast’inde yer alırken, Pedro Munhoz’a karşı verdiği mücadeleyle ilgili görüşünü paylaştı ve birinci turda kendisine karşı gol atıldığı ortaya çıktıktan sonra yargıçları bilgi eksikliğinden sorumlu tuttu.

27 yaşındaki oyuncunun UFC 276’daki çatışması, bir takas sırasında yanlışlıkla rakibinin gözünü dürtmekle suçlanmasıyla kısa kesildi. ‘Sugar’ hayranlarına eğlence sunmaktan gurur duyuyor ve haklı olarak dövüşün gidişatından biraz hüsrana uğradı.

Full Send podcast’inde bir görünüm sırasında, Sean O’Malley ilk raundun nasıl geçtiğine dair görüşlerini dile getirdi ve raundu Munhoz’a verdikleri için kafes tarafındaki yargıçlara hakaret etti.

“Geri bakınca sağ elimle vurdum… Gözüyle bir şeyler yapmaya başladı, bu yüzden sanırım sağ eli biraz canını yaktı. Ona vurduktan sonra gözünü siliyordu, tıpkı temiz bir atış gibi. .. Kafasına sıfır kurşun, vücuduna sıfır kurşun isabet etti. 26 bacak vuruşu gibi düştüğünü iddia ettiler, bunları kontrol ettim… İlk attığı çiftleri kontrol ettim ve acıdıklarını anlayabiliyordum. kemikleri çatırdıyor… Yani, o bana tekme atarken yargıçların bunu puanlaması, çünkü o yargıçlar karma dövüş sanatlarında deneyimli değiller… Onlar açısından yargılamak çok amatörce, çünkü kaybettiğimi söylemek Bu kavganın herhangi bir kısmı gülünç.”

MMA topluluğu, yıldızın Brezilyalı ile tekrar eşleşmesini mi yoksa bir sonraki gezisi için başka bir yere mi bakmalarını istedikleri konusunda parçalanmışken, UFC ve Dana White’ın onun için bir sonraki adımı ne seçeceği belirsiz.

Aşağıdaki videoda O’Malley’nin Pedro Munhoz dövüşü hakkında neler söylediğine bakın:

youtube kapağı

Sean O’Malley’in yanında kim var?

Sean O’Malley, spot ışığında geçirdiği süre boyunca hızla UFC’nin en büyük yıldızlarından biri haline geldi ve geçen hafta sonu kavgasının tartışmalı sona ermesinden sonra, taraftarlar ufak tefek siklet için sırada ne olduğunu bilmek istiyor.

Bölümde çoğunlukla rezerve ve Munhoz ile bir rövanş olası görünmüyorken, 135 librelik için sadece bir avuç seçenek var. Nakavt sanatçı için iki potansiyel rakip, rakip Rob Font veya gelecekteki Hall of Famer Frankie Edgar.

Son zamanlarda ortaya çıkan ‘Şeker’ için daha şaşırtıcı bir başka rakip de Henry Cejudo. Hem ‘Triple C’ hem de O’Malley, UFC 276’dan sonra sahne arkasında kornaya kilitlendi, bu yüzden ikisi arasında bir eşleşme en kötü ihtimalle makul görünüyor.

youtube kapağı

kennedyking2016 tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-sean-o-malley-criticizes-judges-ufc-276?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir