Sean Casten kimdir? Illinois Kongre Üyesi’nin genç kızı, ailenin Downers Grove evinde öldü


13 Haziran Pazartesi günü, Illinois Demokrat temsilcisi Sean Casten, 17 yaşındaki kızı Gwen’in trajik ölümünü duyurdu. Genç kızının ölümünün, ailenin Downers Grove, Illinois’deki evinde meydana geldiği bildirildi.

Ölüm haberi, Kongre Üyesi’nin resmi Twitter sayfasından duyuruldu. Bir tweet’te Casten şunları söyledi:

“Bu sabah, Kongre Üyesi Casten’in sevgili kızı Gwen (17) vefat etti.”

Bu sabah, Kongre Üyesi Casten’in sevgili kızı Gwen (17) vefat etti. Casten ailesi mahremiyet talep ediyor ve bu üzücü zamanda başka yorum yapmayacağız.

50 yaşındaki İrlandalı, tweet’in ilerleyen kısmında da o sırada mahremiyet talebinde bulundu ve “iç burkan” konuyla ilgili daha fazla yorum yapmayacaklarını belirtti.


Illinois Demokrat temsilcisi Sean Casten’in genç kızının talihsiz ölümü

Chicago Polis Departmanı’nın Chicago Tribune’e yaptığı açıklamalara göre, 17 yaşındaki Gwen’in sabah saat 7 sularında tepkisiz olduğu tespit edildi. Daha sonraki bir raporda, gencin, çağrıya ilk yanıt verenler tarafından ölü bulunduğu ortaya çıktı. Bununla birlikte, ölümün doğası veya nedeni şu anda bilinmemektedir.

3 Haziran’da Sean Casten, Newsy’ye kızının “bir okulda silahlı saldırı sırasında kurşun yarasının nasıl paketleneceğini öğrenmek için bir “Kanamayı Durdur” eğitimi düzenlediğini” gururla duyurdu. Gwen gibi çocukların, çok sayıda “ABD Senatörünün yapmaya cesaret edemediği” eğitim programları düzenlemeyi kendi kendilerine üstlendiğini de sözlerine ekledi.

Genç kızım Gwen, bir okulda silahlı saldırı sırasında kurşun yarasının nasıl paketleneceğini öğrenmek için bir “Stop The Bleed” eğitimi düzenledi çünkü Amerika’da, çocuklarımız, oturan ABD Senatörlerinin cesaret edemedikleri şeyi yapmayı üstlendiler. yapmak.

Gwen’in silahlı şiddete yönelik tutumları da Twitter sayfasında belgelendi ve burada March for Our Lives ‘Illinois’ Downers Grove hareketinin eş direktörü olduğunu açıkladı. Downers Grove Kuzey Yüksek Güçlendirme Kulübü ile ilişkiliydi. Ayrıca, son zamanlarda, rahmetli Gwen, babasının kampanya reklamında üçüncü bir dönem için bir kongre üyesi olarak yer aldı.


Sean Casten hakkında bilinenler nelerdir?

youtube kapağı

Sean Casten, şu anda Illinois’in 6. bölgesinden ABD Temsilciler Meclisi’nin bir üyesi olarak görev yapan bir işadamı ve politikacıdır. 50 yaşındaki, 2019’dan beri görevde ve bir Demokrat temsilcisi. Bir girişimci ve politikacı olmasının yanı sıra Casten, kendisini bir bilim insanı olarak da görüyor.

Resmi web sitesine göre,

“(Casten) Bilim, Uzay ve Teknoloji Komitesi’nde, İklim Krizi Seçici Komitesi’nde görev yapıyor ve Temsilciler Meclisi’nin Yatırımcı Koruma, Girişimcilik ve Sermaye Piyasaları Mali Hizmetler Alt Komitesi’nin Başkan Yardımcısı’dır.

Sean Casten ayrıca Yeni Demokrat Koalisyonu İklim Değişikliği Görev Gücü’nün eş başkanı olarak görev yapıyor. Web sitesinde temsilci, ‘bilim adamı’ olarak niteliklerini ayrıntılı olarak açıklar. Casten’in Dartmouth Koleji’ndeki Thayer Mühendislik Okulu’ndan “Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı ve Biyokimya Mühendisliği Yüksek Lisansı”na sahip olduğu bildiriliyor. Dartmouth’da geçirdiği süre boyunca, Dubland yerlisi “selülozik etanol üretmek için termofilik fermantasyon teknolojisi ve entegre etanol, ısı ve enerji santrallerinin mühendislik analizleri” hakkında araştırma yaptığını iddia etti.

Asten daha önce Turbosteam Corporation’ın CEO’su olarak görev yapmıştı. Ayrıca Arthur D. Little ile yakıt ve enerji üretiminde temiz enerji danışmanı olarak çalıştığı bildirildi. Dartmouth Koleji mezunları babası Tom Casten ile birlikte 2006 yılında Recycled Energy Development, LLC’yi (RED) kurdu ve atık enerjiyi kâr amacıyla toplayıp geri dönüştürerek sera gazı emisyonlarını azaltmaya odaklandı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/news-who-sean-casten-illinois-congressman-s-teenage-daughter-dies-family-s-downers-grove-home?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir