Scott Hall, The Hardys’e WWE kariyerlerinin başında yardım etti


Eski WWE Süperstarları Matt ve Jeff Hardy, Scott Hall’a övgü yağdırdı.

Hardy’ler, 1990’ların ortalarında, 16 ve 19 yaşlarında WWE’ye geldi. Her iki erkek kardeş de bu işte nispeten yeni olmasına rağmen, Hall, Matt ve Jeff’e ringde bir şans vermeye çok hevesliydi.

hakkında konuşmak Matt Hardy’nin Olağanüstü Hayatıefsanevi ikili, şirkete ilk geldiklerinde Hall’un onlarla ne kadar muhteşem olduğuna dikkat çekti.

“Scott bizim için çok iyiydi, onunla çok eğlenceli hikayelerimiz oldu. WWE ile birlikte olduğum ikinci günü asla unutmayacağım, açıkçası Jeff’in onunla güreştiği ilk gün, 16 yaşındaydı ve çok altındaydı. maçın Scott Hall ile çok sinir bozucu olduğu garip durumlar çünkü güreşmesi gereken adam bitiremeyeceğini söyledi Jeff ile güreşirken biraz hüsrana uğradı ve bu Jeff’in lehine sonuçlandı çünkü küçük bir bağ kurdu ondan sonra onunla.” H/T Güreş A.Ş.

Profesyonel güreşin ana sahnesinde önlerinde inanılmaz derecede parlak gelecekleri olan iki genç adam: 1990’ların sonlarında Jeff ve Matt Hardy

Matt ve Jeff, geçen hafta güreş dünyasından Scott Hall’un vefatını kutlayan birçok insandan sadece biriydi.

Scott Hall’ın Jeff Hardy için bir takma adı vardı.

Hall’un cömert doğasının bir başka örneği, genç bir Jeff Hardy’yi savunduğunda gösterildi. Bad Guy, Jeff’in WWE’nin turne kadrosunun bir üyesi olması konusunda ısrar etti.

Karizmatik Enigma’nın boyutu ve deneyimi göz önüne alındığında, WWE başlangıçta onu RAW’a koymaya isteksizdi.

hakkında konuşmak Matt Hardy’nin Olağanüstü HayatıKıdemli oyuncu, WWE’nin sezona yardımcı olması için WWE’nin 16 yaşındaki Jeff Hardy’yi yola koymasını nasıl istediğini belirtti. Hall of Famer, Jeff’in “Vanilla Ice” gibi göründüğünü düşündü.

“Scott Hall çok nazikti çünkü benim Vanilla Ice’a benzediğimi düşündü ve Kliq bana Ice demeye başladı ve Pat Patterson’a ben de 16-17 yaşındaydım, ‘haydi bu çocuğu alalım’ dediğini asla unutmayacağım. yol, onu terbiye et.’ Henüz yasal bile değilim. Gördüklerinde çok özel bir şey var, her ne olursa olsun benim geleceğimi gördü ve yolun her adımında bize inandı ve bu çok nadir dostum.” Jeff ekledi: “Hala ona olan sevgimi ve bu dünyadan ayrıldığı için derin üzüntümü ifade etmenin doğru yolunu bulmaya çalışıyorum.” H/T Güreş A.Ş.

O zamanlar WWE’nin en iyi adamlarından biri olmasına rağmen, bunun gibi hikayeler Hall’un istekli olduğu özverili sanatçıyı vurgular.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/scott-hall-helped-the-hardys-start-wwe-careers?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir