“Şaşkınım” – Paul Merson, Manchester United’ın Bruno Fernandes’e büyük bir anlaşma teklif etmesine şok oldu


Arsenal efsanesi Paul Merson, Manchester United’ın Bruno Fernandes’e yeni bir sözleşme verme kararı karşısında dehşete düştü.

Portekizli orta saha oyuncusu, Red Devils ile haftalık 240.000 £ değerinde dört yıllık yeni bir sözleşme imzaladı. Günlük posta).

Kırmızı olarak 4 yıl daha! ♥️?Sizinle kutlamak için sorularınızı duymak istiyorum ? Bu tweeti yanıtlayın ve kullanın #AskBruno ⚡️

Merson, Manchester United’a gelen yeni bir menajerin durumu göz önüne alındığında, oyuncuya yeni bir anlaşma yapma kararını anlayamıyor.

Potansiyel yeni patronun Fernandes’i sevmeyebileceğine ve United’ın teklifinin aceleyle yapıldığına inanıyor.

Söyledi Gökyüzü sporları:

“Dürüst olmam gerekirse şaşkınım”

O devam etti,

“Ona dört yıllık bir kontrat, daha fazla para ya da ne olursa olsun. Bir teknik direktör gelir – Fernandes’i sevmeyebilir, topu alamayınca herkese el kaldırmayı ve inlemeyi sevmeyebilir.” Bilirsiniz, onun biri olabilir… Ajax’taki (Erik ten Hag) delikanlı başka birini almış olabilir, benim yolumda daha fazla oynamak isteyen, getirmek istediğim başka birini aldığımı düşünebilir.”

Merson sözlerini şöyle tamamladı:

“Tamamen şoktayım, olanlara inanamıyorum! Man United’da son birkaç yıldır her şey manşetten yapılıyor, manşetten yapılıyor.”

“Dürüst olmam beni şaşırttı” ?Paul Merson, Manchester United’ın Bruno Fernandes ile uzun vadeli yeni bir anlaşma imzalamasına şok oldu ?


Paul Merson, Manchester United’ın Bruno Fernandes’e yeni bir sözleşme verme kararını eleştirmekte haklı mı?

Fernandes katıldığından beri United'ın tılsımı oldu
Fernandes katıldığından beri United’ın tılsımı oldu

Bruno Fernandes, 2020’de kulübe katıldığından beri Red Devils için çok önemli bir oyuncu.

Sporting Lizbon’un eski kaptanı, kulüpte çıktığı 117 maçta 49 gol ve 39 asistle forma giydi.

Bu sezon Fernandes, Old Trafford’daki önceki iki kampanyasının zirvesine ulaşamadı.

Ama yine de tüm müsabakalarda çıktığı 37 maçta 9 gol ve 14 asistle övünüyor.

Bu, Manchester United’ın UEFA Şampiyonlar Ligi ve yerli kupa müsabakalarının dışında kalan tarafla karşılaştığı kötü sezona denk geldi.

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi futbolu oynamayabilirler çünkü dördüncü sıradaki Arsenal’i altıncı sırada kovalarken, bir maç daha oynamış olan Gunners’ı dört puan geride bıraktılar.

Ancak şu anda sorumlu daimi bir menajerin olmaması endişe verici ve kontrat yenileme ve transferlere ilişkin kararlar bu açıdan tuhaf görünüyor.

Merson, yeni bir menajerin Fernandes’i kabul etmeyebileceğini söylemekte haklı. İstediği sisteme uymayabilir.

Belki de kulüp, favori Erik ten Hag ve PSG menajeri Mauricio Pochettino gibi potansiyel adaylardan orta saha oyuncusunu tutup tutmayacaklarını sordu.

Ancak bu, Manchester United tarafından Fernandes hakkındaki herhangi bir spekülasyondan kurtulmak için alınmış bir karar gibi görünüyor.

Orta saha, Manchester United’ın gelişinden bu yana karşılaştığı küçük başarılara aracı oldu.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-i-m-flabbergasted-paul-merson-shocked-manchester-united-offered-big-deal-bruno-fernandes?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın