Sasha Banks yaklaşan etkinlik için eski WWE Superstar’ı olarak terfi etti


Sasha Banks şu anda yaklaşan bir etkinlik için eski bir WWE Süper Yıldızı olarak tanıtılıyor.

16 Mayıs RAW’da Naomi ile şirketten ayrıldı. Sasha ve Naomi o sırada Kadınlar Takım Şampiyonlarıydı, ancak WWE onları ana etkinlikte Altı Paket Mücadelesinde birbirlerine karşı yarışmaları için ayarladı.

Banks ve Naomi’nin eski Yetenek İlişkileri Başkan Yardımcısı John Laurinaitis’in ofisine girip binadan çıkmadan önce başlıkları masasına bıraktığı bildirildi. Michael Cole, ikilinin bir sonraki SmackDown bölümünde süresiz olarak uzaklaştırıldığını duyurdu.

Comic Con Revolution’ın resmi hesabı, The Boss’un önümüzdeki yıl Mayıs ayındaki etkinlikte yer alacağını duyurdu. Duyuruda, gerçek adı ve FKA (eski adıyla) Sasha Banks olarak anıldı.

BÜYÜK HABER! @MercedesVarnado bu Mayıs’ta CCR’ye geliyor! FKA #SashaBanks & @DisneyPlus #TheMandalorian’dan #KoskaReeves

Sasha Banks, son videoda WWE hayranlarıyla dalga geçiyor

Sasha Banks, WWE Crown Jewel’dan birkaç gün önce Instagram’da bir video yayınladı. Beklediği bir randevunun yaklaştığını ve “çılgın” bir şeyin olmak üzere olduğunu duyurdu.

Banks, “Zaman geçtikçe çok fazla büyüme oldu ve çok fazla güzel fırsat ve sevdiğim yolculuk oldu” dedi. “Ama zaman geçtikçe, son altı aydır sonsuza kadar beklediğim tarih geliyor ve bu Kasım’ı gerçekten en iyi şekilde değerlendirmek için sabırsızlanıyorum.” Beklediğim bu tarihe hazırlanırken rüyalar gerçekleşiyor.”

youtube kapağı

Survivor Series 26 Kasım’da Sasha’nın memleketi Boston’da oynanacak ve Women’s WarGames maçında bir kontenjan kaldı. Premium canlı etkinlikte Bianca Belair’in ekibine katılacak gizemli süperstarın Sasha Banks olup olmadığını zaman gösterecek.

Sizce Sasha WWE’ye geri dönecek mi? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

John Cena neden hiç pes etmedi? Sportskeeda Wrestling ekibinden birine söyledi. tam burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-sasha-banks-promoted-former-wwe-superstar-upcoming-event?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir